2737
2734
عنوان

با یه میلیارد چیکار میشه کرد؟ خونه چند متری + چه ماشینی میشه خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشین بخوای هیوندا توسن میشه گرفت

خونه هم ااگرتهران بالا شهرباشه با ی تومن میشه فقط رهن کرد 

امامتوسط روبه پایین میشه ی اپارتمان نقلی گرفت

شهرستان باشی بهتره میشه کاری کرد

2728
با یه میلیارد؟ میشه واقعا؟

نه بنز دو میلبارده

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
فکر کنم یه خونه کوچیک تو جنوب تهران یا اطرافش مثل ورداورد و گرمدره

یه خونه خیلی کوچیک یه جای متوسط رو به بالا میشه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2740
یه خونه خیلی کوچیک یه جای متوسط رو به بالا میشه

مشهد چی؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
ميتوني يه BMW بخري يا يه خونه ١٥٠ متري تو شرق تهران( اگه تهراني)  اگه نه كه يه خونه تو پرند و ...

نظرا متفاوته

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
مشهد چی؟

نمیدونم بزن تو برنامه دیوار قیمتارو تا حدودی متوجه میشی