2733
2739
عنوان

میکشم اخر من زنداداشم و.....

| مشاهده متن کامل بحث + 6070 بازدید | 204 پست
ریدم بدجورم ریدم میگه  ک ون لق کسایی ک ب ما حسادت میکنن منم گفتم ما یه ج نده فراری ک از زیر دیگ ...

با شما کار ندارم عزیزم به خدا 

ولی دلم خیلی گرفت هروقت شوهرم با خانواده اش بحثش میشه زنگ میزنه خواهرش بهش. هی میگه ج و هزار جور حرف دیگه به خدا من هیچ‌وقت نمیبخشمشون 

به خاطر خدا این حرف هارو نزن واگذار کن بهش 

یک لحظه شک کن شاید اشتباه کنی 

کلمه ج کفاره داره نگو به هیچکس 

از یه جایی به بعد اگر نری خری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نطر من خیلی فرق میکنه چون من یه پدرشوهر بی فکر دارم و میدونم چه جوری میتونه ادمو اتیش بزنه

پس اشتباه نکرده بودم تو تشخیص منظورتون خب به نظر من هرچی هم باشه بچه باادب و درست که انسانیت و اخلاق و شعور داشته باشه( بخش مذهبش کنار) هرگزززززز دست رو پدرش بلند نمی‌کنه هرگززززززززز احترام پدر و مادر واجبه و مشروط به چیزی نیست

منکه اسی نیستم خواهر🤣 یک عدد کاربر هستم که یک عدد نظر دادم🤣

حواسم نبود اینقدر داغ کردم آخه دقیقا همین شرایط برام پیش اومد به خدا خیلی سخته مقصر نباشی اما این همه فحش بشنوی

2728
داداشم به پدرم گفته مادر ج ن ده توله سگ بابام گفته خودتی اونم گفته اره من توله سگم دیگه اگ تو سگ نب ...

خب پدرت چیکار داشته به زنداداشت😕😕😕😕

اینجور ک گفتی بخث بین داداشت و بابات بوده

یهو بابات به زنداداشت گفته سگ

کارش اشتباه بوده 

ولی کار داداشتم اشتباه بوده دیگه که با پدرت همچین رفتاری داشاه

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
با شما کار ندارم عزیزم به خدا  ولی دلم خیلی گرفت هروقت شوهرم با خانواده اش بحثش میشه زنگ میزنه ...

نمیدونی چقد اتیش گرفتم ازاین اون لحظه پیشبابام نبودم ای کاش بودم و نمیزاشتم اینکارارو بکنن

امیدوار دقیقا همین بلا سر خودشون بیاد

😶😑
اگه من این دختررو ببینمش و نگیرم زیر خودم و تاحد مرگ نزنمش میام اینجا تاپیک میزنم که خیلی خاک توسرم ...

اسی هر وقت این کارو کردی بیا تاپیک بزن ک.ون زن داداشم رو که گفته بودم پاره کردم منم بی زحمت تگ کن 

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!

بمیرم برای دل بابات  بچه به هزارزحمت بزرگ کنی بعد بهت بی احترامی کنه من جای بابات بودم دوتاییشونو از خونم بیرون میکردم

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
2738

بمیرم برای دل بابات  بچه به هزارزحمت بزرگ کنی بعد بهت بی احترامی کنه من جای بابات بودم دوتاییشونو از خونم بیرون میکردم

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده
نمیدونی چقد اتیش گرفتم ازاین اون لحظه پیشبابام نبودم ای کاش بودم و نمیزاشتم اینکارارو بکنن امیدوار ...

ببین مشکل فقط داداشته فقط اون اینو باور کن اصلا نباید جلو زنش به بابات بی احترامی میکرد که بابات باز برداره به زنش فحش بده اون طفلی که جواب باباتو نداده 

حواسم نبود اینقدر داغ کردم آخه دقیقا همین شرایط برام پیش اومد به خدا خیلی سخته مقصر نباشی اما این هم ...

مقصر بودنش و نبودنش من میدونم ک میبینمش بخدا سه ماهه شوهرم خونمون نیومده و رعایت حالاین دوتا رو کردم گفتم تازه نامزدن بزا خوش باشن هرجا رفتن اول واس خانوم کادو گرفتم باوجود کارایی ک باهامون کرده بود بازم مراسمشون شرکت کردم..تا لنگ ظهر خوابیدن بیدارشدن غذاشون اماده بود تاحالا بهش نگفتم...تو... بخدا اخمم نکردم ولی دگ تموم شد

😶😑
پس اشتباه نکرده بودم تو تشخیص منظورتون خب به نظر من هرچی هم باشه بچه باادب و درست که انسانیت و اخلاق ...

چرا اشتباه کردی اتفاقا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
ببین مشکل فقط داداشته فقط اون اینو باور کن اصلا نباید جلو زنش به بابات بی احترامی میکرد که بابات باز ...

نبابا سردعوای خودم ببینی چ حرفایی بهم زد اصن حرفاش یادم نمیره 

خودشو جلو بقیه خوب جلوه میده من اصن باکسی کار ندارم حتی وقتی بخودمن حرفای بد زد بهش هیچی نگفتم گفتم بچست نمیفهمه ولی قضیه بابامه

برعکس داداشم من بی غیرت نیستم نمیزارم اب خوش از گلوشون بره پایین

😶😑
مقصر بودنش و نبودنش من میدونم ک میبینمش بخدا سه ماهه شوهرم خونمون نیومده و رعایت حالاین دوتا رو کردم ...

چه ربطی الان به زنه داره به داداشت میگفتی باید شما هم تو این خونه بلند شین کمک کنید فرهنگ تو خونه عروستون باشما فرق داره شاید بی تجربه است چرا همه رو به منظور بد میگیری ببین چرا نمیخوای یکم قبول کنی پدرت نباید به زن داداشت فحش میداد دوما فقط زنگ زدی باید به خود داداشت فحش میدادی مشکل اونه 

2706