2726
عنوان

میکشم اخر من زنداداشم و.....

6070 بازدید | 204 پست

قبلا گفته بودم درمورد داداش و زنداداشم

هم من تو عقدم هم داداشم

من 21سالم داداشم 25

این خانومش خیلی پرروشده قسم خوردم اینبار ببینمش بزنمش...

من خونه نامزدم بودم خانومش اومده بود اینجا مث اینکه با پدرم بحث میکنه داداشم این وسط حرف ک میزنن خانومش دلخور میشه از بابام میاد تواتاق داداشمم میادپیشش ک از دلش دراره بعد 20دیقه داداشم میاد پدرمو میزنه میگه برو ب خانومم بگو گوه خوردم و عذرخاهی کن والا میکشمت

من نبودم مادرم تنها بودن توخونه ک ب زور جلوشو میگیرن

ازوقتی اومدم خونه دارم خودمو میخورم ب داداشم زنگیدم ری دم به هیکل دوتاشون بهش گفتم دعاکن زنتو نبینم وگرنه اتیشش میزنم اونم قط کرد بعد پیام دادک هرکار دلم بخاد میکنم

منم گفتم تاوقتی تواین خونه نامزدم زنت و نمیاری اینجا وگرنه جِرش میدم

دگ ج نداد

اعصابم خورده لعنت ب من که اینجا نبودم تا یه هرزه هرکار دلش خاسته کرده

این اولین بارش نبود....یه بارم میخاست زندگیمو خراب کنه ک نشد

تورو خدا اول ادمتون و بشناسین بعد برین خاستگاری برا برادرتون 

😶😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک برسر داداشتووزنداداشت من باشم جرشون میدم هردوشونوبندازین بیرون نزازیدخونتون سگای هارو

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
2728

داداشت باید جلوشو بگیره ادمش کنه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

زنه هر چی هست بماند ولی تف ب غیرت داداش بی غیرتت کنم ک اینجور تو روی پدرت وایمیسته

پدر بیچارت چکار کرده،

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
داداشت رو بزن به زنه چیکار داری

خب زنه تحریکش کرد 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

من بودم زنگ میزدم خانواده زن داداشم میگفتم دخترتونو نصیحت کنید که داداشمو پُر نکنه که بخاطر اون به پدرش توهین کنه

هیچ وقت با یه خوک کشتی نمیگیرم (آهای کسی که ادب رو از تو آموختم لطفا به خودت بگیر)
2706