2733
2739
عنوان

میکشم اخر من زنداداشم و.....

| مشاهده متن کامل بحث + 6070 بازدید | 204 پست
باشه حداقل بگه پدرش چی گفته

اصلا پدرش بزنه توگوش پسرش یا بزنه تو گوش دخترش حقققققق نداره پسر دس رو پدرش بلند کنه

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 
باشه حداقل بگه پدرش چی گفته

داداشم به پدرم گفته مادر ج ن ده توله سگ

بابام گفته خودتی اونم گفته اره من توله سگم دیگه اگ تو سگ نباشی من نمیشم توله سگ

بابامم گفته سگ اونیه ک کنارت نشسته

بعد زنداداشمم این وسط اتیش و بدتر کرده

😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مقصرن ولی من ب برادرم زورم نمیرسه ازاین طریق میزارمشون تو گل بزا یه مدت خونه پدرخانومش باشه ...

منم بودم جرش میدام بخدا

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731
اره مقصرن ولی من ب برادرم زورم نمیرسه ازاین طریق میزارمشون تو گل بزا یه مدت خونه پدرخانومش باشه ...

به نظرم جفتشونم بزن بترکون 😡🤬

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
داداشم به پدرم گفته مادر ج ن ده توله سگ بابام گفته خودتی اونم گفته اره من توله سگم دیگه اگ تو سگ نب ...

یهو داداشت فحش داده؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
داداشم به پدرم گفته مادر ج ن ده توله سگ بابام گفته خودتی اونم گفته اره من توله سگم دیگه اگ تو سگ نب ...

عجب داداش با غیرتی داری 🤬

من بودم میرفتم جلوی در خونه ی پدر دختره هر چی دم دهنم بود بارشون میکردم 🤬 حالا تومنتظری اونارو ببینی

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
اصلا پدرش بزنه توگوش پسرش یا بزنه تو گوش دخترش حقققققق نداره پسر دس رو پدرش بلند کنه

منکه نمیگم حق داره

وا

میگم درست بگه چیشده یه تیکه شو نگه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
پدرت چی گفته بوده ب اونا؟که دلخور شدن ببین چطور داداشرو عین موم تو دس گرفته زنه هردوشونو باس جر دا ...

داداشم از ترس شوهرم نمیتونه دس روم بلن کنه براهمین من میگیرم زنش و میکوبم تا دگ اینکارارو نکنه یه دو بهم زنه واقعیه

اون دفعم بخاطر اون داداشم با خواهرم دعوا کرد

رابطع منو همسرمم خراب کرد

😶😑

چه داداشی_فقط خدا به بی عقلیش رحم کنه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
عجب داداش با غیرتی داری 🤬 من بودم میرفتم جلوی در خونه ی پدر دختره هر چی دم دهنم بود بارشون میکردم ...

اخه پدرشوهرم با پدر زنداداشم رفیقن نمیخام ابروم جلو پدرشوهرم بره اخه ی حساب دگ ای روم وا میکنه والا این ب ذهن خودمم رسید ولی زشت میشه

😶😑
2706