2737
2734
عنوان

بیاید بی بی چک هامو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 56 پست
فک نکنم مثبت باشه آخه باید پر رنگ تر بشه مگه اینکه چن قلو باشه و هورمون زیاد باشه که نتونه نشون بذه

نه عزیزم روی بسته تصویری توضیح داده که دوخط باشه چه کمرنگ چه پررنگ مثبته

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید لقاح دیر بوده

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
فک نکنم مثبت باشه آخه باید پر رنگ تر بشه مگه اینکه چن قلو باشه و هورمون زیاد باشه که نتونه نشون بذه

نمیدونم همش مثل همه 

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2742
2738
نه عزیزم روی بسته تصویری توضیح داده که دوخط باشه چه کمرنگ چه پررنگ مثبته

من شنیدم هر سه روز بتا باید دوبرابر بشه پس یعنی بی بی هم باید پررنگ بشه ..مال من همه مثل هم هستن لکه بینی هم ندارم سینه هام حساس شدن ورگ هاش پر رنگ حتی شاید باورت نشع خط زیر نافم هم یکم پر رنگ شده 

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
حس ميكنم همشون بعداز چندساعت خط انداختن اگر اينجوريه دلتو خوش نكن😞😞

نه حاله هاشون ده دقیقه اول بوده

من شنیدم هر سه روز بتا باید دوبرابر بشه پس یعنی بی بی هم باید پررنگ بشه ..مال من همه مثل هم هستن لکه ...

خب علائمم داری دیگه چرا آزمایش نمیدی که بلاتکلیف نباشی

بیبی چک اونقدر معتبر نیست که پررنگ کمرنگ شدنش چیزی رو اثبات کنه، همین که دوخط شده یعنی لازمه ازمایش بدی و اقدامات اولیه ی بارداری انشالله

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706