2737
2739
عنوان

بیاید بی بی چک هامو ببینید

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 56 پست
من شنیدم هر سه روز بتا باید دوبرابر بشه پس یعنی بی بی هم باید پررنگ بشه ..مال من همه مثل هم هستن لکه ...

برا منم همینطوری بود، سه تا بی بی چکم هاله انداخت، سینه هام حساس و رگای ابیش معلوم بود اما پریود شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب علائمم داری دیگه چرا آزمایش نمیدی که بلاتکلیف نباشی بیبی چک اونقدر معتبر نیست که پررنگ کمرنگ شدن ...

آخه ما شهرستانیم و ورودی شهر هارو بستن آزمایشگاه ها تعطیلن😭

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2731
برا منم همینطوری بود، سه تا بی بی چکم هاله انداخت، سینه هام حساس و رگای ابیش معلوم بود اما پریود شدم ...

😭😭😭😭😭😭

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢
2740
برا منم همینطوری بود، سه تا بی بی چکم هاله انداخت، سینه هام حساس و رگای ابیش معلوم بود اما پریود شدم ...

تو هم بی بی هات رو مثل من با فاصله زدی ؟ یا توی یک روز بود؟؟

نگران نباش... اگر خدا بخواد به هممون نی نی سالم میده 

انشاالله

2706