2737
2734
عنوان

بيدار شدن شبانه كودك ٩ ماهه

73 بازدید | 13 پست

سلام مامانا. مامانايي ك شبا ب بچه هاشون شير خشك ميدن، نصف شب ك بيدار ميشن چند سي سي شير ميدين بهشون؟ من ١٢٠ تا ميدم هر وعده و تقريبا هر دو ساعت، دو ساعت و نيم دخترم بيدار ميشه!ميخوام بدونم كمه؟!بيشتر بايد بدم؟!هرچند وسط شير خوردن هم خوابش ميبره و بعضي وقتا ١٢٠ تارم كامل نميخوره.واقعا چكار كنم ك چند ساعت پشت هم بخوابه و براي شير بيدار نشه؟!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

پسر من بعد ۶ ماهگی دیگه کم بیدار میشد 

الان ۱۱ ماهشه  شب هفته ای یه بار بیدار میشه 

بقیش همش خوابه 

من ۶۰ سی سی میدم تا ۹۰ سی سی 

الان غذا خور شده بچتو سیر کن شبا

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاری به شیر نیس کلا تا یکسالگی همینطوریه دو سه ساعت یه بار بیدار میشه 

بچه منم همینطور بود چندین بار در طول شب بیدار میشد شیر میخورد باز میخوابید الانم یکسالشه هنوزم شبا دو الی سه بار بیدار میشه 

دو دقیقه در مقابل فهمیدن مقاومت نکن...                   شاید خوشت اومد.. 
2731
پسر من بعد ۶ ماهگی دیگه کم بیدار میشد  الان ۱۱ ماهشه  شب هفته ای یه بار بیدار میشه  ...

چطوري سيرش كنم؟شام ميخوره ديگه. چ كار ديگه اي بايد بكنم؟

کاری به شیر نیس کلا تا یکسالگی همینطوریه دو سه ساعت یه بار بیدار میشه  بچه منم همینطور بود چند ...

پس ميشه گفت طبيعيه

پسر من بعد ۶ ماهگی دیگه کم بیدار میشد  الان ۱۱ ماهشه  شب هفته ای یه بار بیدار میشه  ...

میشه بپرسم قدش چنده؟ 

2738
میشه بپرسم قدش چنده؟ 

۹ ماهگی ۷۰ بود 

نی نی شما‌چنده

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
۹ ماهگی ۷۰ بود  نی نی شما‌چنده

الان یکسالشه 75/5 برا واکسن یکسالگی رفتم 

9 ماهگی هم 72 بود 

قد بچم خیلی برام مهمه بخاطر همین از همه مامانا میپرسم 😊

الان یکسالشه 75/5 برا واکسن یکسالگی رفتم  9 ماهگی هم 72 بود  قد بچم خیلی برام مهمه بخاطر ...

خداحفظش کنه عزیزم 😍

پسر منم قدش معمولیه