2733
2734
عنوان

کسی میدونه خواهشا بگه 🙏😭

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 43 پست
اگه تو دانشگاه یک پایان نامه عالی یا یک مقاله خوب و عای داشته باشی میتونی دعوت نامه بگیری از کشور ها ...

من خودم اگه ژنتیک فبول بشم همین راه میرم   امید وارم موفق باشی 

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینکارو نکن ابدا. تو نمیدونی اونطرف وقتی پول کم میارن حاضرن دست ب چ خیانتایی بزنن. هیچکس دنبال سربار نیست این شخص ی طرحی داره. اشتباه نکن ک زمان برنمیگرده

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
برادر من دقيقا ١٩سالش بود تنها رفت ولي با اطلاع خانواده الان وضعو اوضاع عاليه مهندسيه بين الملليشو گ ...

نیروی کار استخدام نمیکنه؟مثلا مهندس شبکه 

یا برق؟

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
نمبدونم چرا ناخوداگاه یاد برده جن سی افتادم و قاچاق اعضای بدن و لولیتا

این داستان لولیتا که میگن دروغه

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
2738

این دوستت که میگی چه کاره است. چند سالشه. اوضاع اقامتش چه جوریه. با کی زندگی میکنه. 

اصلا اصلا روی کسی حساب نکن. حتی یک درصد. 

تویی که انقدر شهامت داری میخوای بدون اطلاع خانواده پاشی بری خارج انقدر عرضه نداری که اجازه حدی شوهرت بدن؟ عصر حجر نیست که