2733
2734
عنوان

کسی میدونه خواهشا بگه 🙏😭

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
میدونی هزینش چقد میشه؟ پول بیلیط؟ 

اون موقع ٨-٩ سال پيش بود خيلي هزينش با الان فرق كرده كل هزينه برادرم اون موقع حدودا ٢٠-٣٠تومن فكر كنم شد بعدم راحر بود مهاجرت الان خيلي سخت ميگيرن بايد خيلي پيگير باشي اگه ميتوني با وكيل معتبر صحبت كن اونا بهتر ميتونن راهنماييت كنن البته بازم ميگم اطلاع خانواده راضيشون كن 

از راه مهاجرت خیلی پوا میخواد از راه فاچاقی که هم پول میخواد هم خطرناکه  و اینکه چون دختری ممکنه هزارتا بلا سرت بیاد   از راه درس بخوای بری خیلی طول میکشه ولی بهترین راه از راه درس  یا همون مهاجرت تحصیلی 

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  

اگه تو دانشگاه یک پایان نامه عالی یا یک مقاله خوب و عای داشته باشی میتونی دعوت نامه بگیری از کشور های خارجی   من خودم خیلی اطلاعات ندارم ولی گویا این جوریه حتما باید لیسانس به بالا باشی که بتونی 

اغلب وقتی امیدت رو از دست میدهی و فکر میکنی این اخر خطه خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه ارام باش این فقط یک پیچه نه پایان  
2706