2737
2739
عنوان

دوستم خواستگارشو بخاطر حسادت به خواهر برادرش رد کرد😐😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 148 پست
وقتی فرهنگمون اینه که چون فلانی دکتره پس من ازش پایین ترم ..این چیزا هم پیش میاد...واسه من خیلی ربط ...

والا خواهر شوهر خواهر من تو آمریکا پرستاره ماهی ۱۰هزار دلار حقوق میگیره اصلا اونقدر که پرستار اونجا ارج و ارزش داره واسه پزشکها اره هم خورد نمیکنن.نمونه اش رو داریم خانم دکتره  خودش میگفت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم و هم چشمی داره میکنه  همچین آدمی  با هر آدم سطح بالای دیگه ای هم ازدواج کنه  ، ب ...

ما از چیزی خبر نداریم شاید چیزی دیده ک حس کرده با این موضوع سرکوفت میخوره گفته نه

هر چیزی ممکنه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2728
خونواده هاشون کاملا هم سطح هستن..فقط خواهر برادرای پسره سطحشون بالاست وتحصیلات عالیه دارن

به هر حال دوستت دچار يه خلا كه اين اذيتش ميكنه 

اشتباه ميكنه ولي بهتر اَز اينه كه پس فردا خودشو همسرش اذيت شن سر اين موضوع 

همين دوستت درسشو تموم كنه دكتري بگيره سرپرستار يا سوپروايزر يا مترون بيمارستان شه تو بيمارستان خصوصي خيلي بيشتر اَز اقا حقوق ميگيره 

بنظرم كيساي بهتري ميتونه انتظارشو بكشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738
مگه چه فرقی داره وقتی کار میکنی ؟؟هدفم مامایی هس

درآمدشون خیلی فرق داره کسایی هستن ک رشته های خیلی تاپ و عالی قبول شدن اما وقتی کار میکنن و میبینن با وجود زحمت زیادشون درآمدشون کمه, باز میخونن ک پزشکی بیارن ک حداقل به نسبت زحمتشون پول در بیارن

برای شغلای بیمارستانی با اون شرایط سخت حقوق 2 یا 3 تومن واقعا کمه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

کلا تو نسل جوون کادر درمان اکثرا نه همه یه فازی هست که یه عشق سوزان بین اون ادم و یه پزشک رخ میده و میشه ازدواج خودم بین دوستام میبینم البته دانشجوی پزشکی ان به متخصص و فوق تخصص فکر میکنن... پرستارای جوونم اکثرا این فاز و حال رو دارن..

قبول دارم راس میگی رشتت چیه؟

یکی از رشته های پیراپزشکی خوندم ولی پرستار نیستم من شاگرد اول کلاسمون بودم هم مدرسه هم دانشگاه و الان از جایگاهی که دارم اصلا راضی نیستم

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓
من دوستتون رو درک میکنم معمولا کسایی که تو رشته های پیراپزشکی تحصیل کردن یه حسرت همیشه ته دلشون هست ...

شما چی خوندین

تا چن سالگی درس بخونه میترشه ک 

تو اين دوره زمونه ديگه لفظ ترشيده نداريم 

كسي كه تحصيلكرده و مستقل بهش ترشيده نميگن حتي تو سن ٥٠ 

چون با تحصيلش به جايي ميرسه كه أون متأهل ليسانسي شايد نرسيده باشه 

به هر حال با بالا رفتن تحصيلات و موقعيت اجتماعي كيساي ازدواج بهتر ميشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2706