2752
2734
عنوان

دوستم خواستگارشو بخاطر حسادت به خواهر برادرش رد کرد😐😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 148 پست

از من می شنوی هیچوقت معرفی نکن من دوستم رو معرفی کردم به یه نفر. پسره چه شرایط عالی داشت. دوستم بعد اینکه منو و اون بنده خدا رو سرکار گذاشته میگه من با دوست پسرم میخوایم همین جور با هم باشیم کلی ضایع شدم جلو پسره😣اصلا نمیدونستم دوستم دوس پسر داره.در ضمن سن دوستمم بالاست

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
خب باید واقع بین بود من امید ب پزشکی ندارم برا پیرا میخونم کنکوریم 😂

موقع کنکور فرق میکنه ولی زمان تحصیل تو دانشگاه و بعد از اون زمان کار کردن حسرت پزشک شدن و بیشتر تلاش کردن خیلی آدم رو اذیت میکنه من موقع طرحم پانسیون بودم کلی میدیدم بچه های پرستاری رو که دوباره دارن برای کنکور می خونن و می خوان پزشک بشن

❤💙💚💛💜💖💟💗💞💕💓
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه بایدپسره بره سراغ یکی که لایق باشه اتفاقابادوست شماهم ازدواج نکنه بهتره چون بعدابامشکلات زیادی روبرومیشن.دوست شمادنبال ازدواج باجایگاه افراده،نه زندگی باخودفرد،مثل، همون ضرب المثلی که میگه لباس عزیزبخورپلو...

چه ربطی داره دوست نداره با این اقا ازدواج کنه دلیلشم برای خودش منطقیه نمیتونه کنار بیاد خودشو اذیت ...

وقتی فرهنگمون اینه که چون فلانی دکتره پس من ازش پایین ترم ..این چیزا هم پیش میاد...واسه من خیلی ربط داره نمی دونم چرا واسه شما بیربطه

2731
موقع کنکور فرق میکنه ولی زمان تحصیل تو دانشگاه و بعد از اون زمان کار کردن حسرت پزشک شدن و بیشتر تلاش ...

مگه چه فرقی داره وقتی کار میکنی ؟؟هدفم مامایی هس

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️
یه دلیلش هم این هست چون پیراپزشکی ها معمولا! نه همشون عقده پزشکی دارن نمیتونه خواهر شوهراش تحمل کنه! ...

اولا علوم پزشکی

دوما پرستاری پیرا پزشکی نیست توانبخشیه

سوما شأن خودتون و دیگران رو حفظ کنین

چهارما فرافکنی کار خوبی نیست

هرکی با شرایط خوب اومد خواستگاری ک حتما نباید باهاش ازدواج کرد

شرایط شغلیشون خیلی فرق داره شغل همو درک نمیکنن

اگه نمیتونین درست فکر و برخورد کنین مجبور نیستین اظهار نظر کنین

به استارتر هم توهین کردین واقعا زشته این تفکر

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2740

منم یه دوست دارم لیسانس پرستاری بود زنداداشش دکتر عمومی بود همش داشت میخوند واسه تخصص . همه خاستگاراشو رد کرد ارشد گرفت . بعدم دکترای ایمونولوژی .زنداداشش هم تخصص داخلی گرفت.گفت نمیتونم تحمل کنم زن داداشم ازم بالاتر باشه.دیگه ازش خبر ندارم فکر کنم فوق دکترا داره میخونه با این اوصاف😑 

خانواده هاي بايد هم سطح باشن  درك نميكنم كسايي كه درباره دختره اينجوري ميگن

خونواده هاشون کاملا هم سطح هستن..فقط خواهر برادرای پسره سطحشون بالاست وتحصیلات عالیه دارن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
دقیقا..پسره عالیه..خوشتیپ..خوش اخلاق..شدیدا خونواده دوست

خدا بده شانس

واقعیت رو بگو

سعی کن دوستتم ب کسی معرفی نکنی

چون اون صددرصد با هرکی ازدواج کرد ی نفر بالاتر از اون باشه زندگی رو برا شوهر بیچارش جهنم میکنه

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
وقتی فرهنگمون اینه که چون فلانی دکتره پس من ازش پایین ترم ..این چیزا هم پیش میاد...واسه من خیلی ربط ...

جامعه این تفکر رو ایجاد کرده

اصلا شاید یه رفتاری ازشون دیده که گفته شاید اینا بخاطر موقعیتشون اذیتم کنن

واقعا فرقی نداره هر دو کارای شریفی هستن

فقط درآمدشون متفاوته

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین