2737
2734
صفر بود تازه داشت گرون میشد مرده صبح گفت ۵۴ ظهر  رفتیم معامله گفت ۶۰ تومن 😐 خیلی نامرد بود تو ...

اره الانکه خیلی گرون شده

حدودا ماهیانه هزینه سرویس و تعمیرگاهش چقدره؟

چند ساله دارین استفاده میکنین؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بعضیا شاسی بلندو که واسه مسافرت استفاده میکنن از پراید به عنوان ماشین شهری🤗

خیلیا اینجوری هستن 

ما هم تا پارسال ال نود داشتیم برا تو شهر و این ماشینمون برا سفر که به هر حال ایمن تره برا جاده 

خونه خریدیم دیگه ال نود فروختیم 

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2731
خب بعضیا شاسی بلندو که واسه مسافرت استفاده میکنن از پراید به عنوان ماشین شهری🤗

ینی اینقدر وضعشون خوبه؟خو پس حرفمو عوض میکنم اینهمه مفلس و بدبخته بی پول همش منم ما ۱ دونه پراید داریم خداااایییش زیره خرجاش کمرمون داره خم میشه

2740
وای این چ فکریه اخه دوس پسر منم همینو میگه دوس دارم محکمممم بزنمش هی میگه اون یکی ماشین واسه مسافرت ...

خب ما هم همینطوری هستیم😕 

مگه بده ؟🤔 

آخه خیلی ضایعه با شاسی بلند غول راه بیوفتی تو شهر واسه یه خرید ساده 😂 

خب ما هم با پراید میریم بیرون با لیفان هم تو کوه و کمر 😁

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕
ماشین خودتون چیه؟ مثلا اگه ۳۵۰ بخوای ماشین بخری چی میخری؟ با دلیل بگو🤗

ماشین خودمون گفتم عزیزم ما داستر دو دف داریم و به لطف خدا راضی هستیم 

البته ما تو ارزونی گرفتیم الان قیمت ندارم من 

دلیل اصلیش هم اینکه از نظر فنی عالی ...راحتی هم خیلی خوبه 

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.
2706