2737
2739
عنوان

مادرشوهرم چه رو اعصابه خدااااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 73 پست

یه لحظه خودتو بزار جای اون ، فکر کن صب رفتی خونه پسرت ، بعد ببینی پسرت داره چایی اماده میکنه عروست خوابه 😆هر کی بود همونو میگفت ولی خو بضیا خیلی کم البته خیلی بی ازارن و باشعور میگن مگه چی میشه حواسش ب زنش هست ولی خو این تعداد کمن اینجوری فک کنن .

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه هرحرفی انقد زود ناراحت میشی؟؟؟ بابا بیخیال خودتو شوهرت عشق و صفا کنید

خب زشته به اون چه ربطی دارع؟؟اون نفهم خبر داره من دیشب پریود شدم تا صبح از درد نخوابیدم.خدا لعنتش کنه به حق علی

اخیشششششششششششششششش دل من یکی خنک شد عوض تو .نه چرا رواعصاب کیف کن که میبینی مادرشوهرت میفهمه که شوهرت دست کمکته حرصشودرمیاری  

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
2740

مادرشوهر منم همینه

میریم خونشون شوهرم دخترمو پوشک میکنه میبره دسشویی  میشوره

رخت خال منو میاره جم میکنه چیزی بخام برام میاره به بچه غذا می‌ده نگاهش مینداره همه کار میکنه

اولاش تیکه مینداختن الان دیگه کنار شده بزار حرص بخورن 😁

ولش کن حسودیش شده. من خونه خودم همیشه زیاد میخابم صبحا. خونه مادرشوهرمم که میریم میمونیم(چون خونمون خیلی دوره، هر وقت میریم یکی دو روز میمونیم) قشنگ صبحا تا۱۱،۱۲ میخابم. اونم دیگه میدونه چیزی نمیگه چون از شوهرم میترسه😂 اگه بگه هم باز برام مهم نیست. چون من عادتمه انقدر بخابم. چ خونه خودم چه اونجا

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

حالا اسی این در حد چایی درست کردنه

امابرادرشوهر من برنج درست میکنه خورش خونه تکونی میکنه حمومم میشوره تازههه😂😂😂😂 مادرشوهرم اینو ب جاریم گفت ک جا زنو مرد عوض شده

میشه واسه حل مشکلم و آرامش دلم یه صلوات بفرستین؟❤

منم چند روز پیش خونه مادرشوهرم وزن کردم یک کیلو نیم کم کرده بودم مادرشوهرم جلو همه میگه لابد پسرمو غذا نمیدی😐خو آخه چه ربطی داره من وزن کم کردم پسرش 2 کیلو اضافه شده

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕
خب زشته به اون چه ربطی دارع؟؟اون نفهم خبر داره من دیشب پریود شدم تا صبح از درد نخوابیدم.خدا لعنتش کن ...

واسه یه حرف اینجوری نفرین میکنی؟؟؟ 😔😔😔 شمر هم اگه باشه بازم مادر همسرته هیچوقت بدش رو نگو 

شما دلت رو دریا کن و ب چیزای بی ارزش اهمیت نده 

حالا ایشون یه حرفی بزنن یعنی انقدر ضعیف هستی ک زود واکنش نشون میدی؟؟؟ 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2706