2737
2734
روز اول که ادعای عشق و عاشقیشون میشه مگه کورن نمیبینن هیکل زنشونو؟اکثر مردا کثافت بازیشون زیاده از ا ...

از این دید نگاه نکن عزیزم ، تکراری بودن برای همسر بزرگترین اشتباهه ، گاهی لازمه با یه لباس جدید و آرایش جدید شوهر رو سورپرایز کرد 

خداجونم ای کاش بنده هات میدونستن مذهب اگه قبل از مرگ توی زندگیشون تاثیر نداشته باشه ، بعد از مرگ هیچ سودی به حالشون نداره مذهبی بودن یعنی خوشرو بودن ، یعنی هدیه مهربونی به دیگران یعنی مواظب دل ظریف هم باشیم یعنی مرتب و تمیز و شیک باشیم ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، اگه واقعا قصد امر به معروف داری شخص رو توی یه جای خلوت متوجه اشتباهش کن ولی یادت باشه اگه ذره ای نیتت رو کم کنی یا شاخ شدن یا خودنمایی باشه راه رو اشتباه میری گلم  امر به معروف اگه باعث شکستن دل یا زده شدن از دین باشه نه تنها ثواب نداره بلکه حرامه پس مواظب باش عزیزم،،،،،،،،،،،،،،شمایی که داری میخونی یه لبخند بزن میدونستی با لبخند خیلی زیباتری؟  پس همیشه لبخند بزن مهربون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد و زن روحیاتشون متفاوته

با احترام به نظر شما،به عنوان کسی که حوزه ی کاری و تحصیلیش روانشناسیه،قطعا تفاوت روحیات خانمها و آقایونو درک میکنم،ولی اینکه یک خانم صرفا به خاطر سلیقه ی شوهری که خودش هیچ تلاشی برای شبیه شدن به اون چیزی که همسرش میخواد نمیکنه بره اندامشو تغییر بده یا خودشو شبیه کسی بکنه هیچ ربطی به روحیات متفاوت مردو زن نداره،بیشتر ریشه در مردسالاری و زن ستیزی جامعه داره که میخواد همیشه همه چیر بر وفق مراد آقایون باشه

دلیلش چی میتونه باشه به نظرت جز جذابیت این خانوما براش؟

اینکه خانومش به خودشو اندامش نمیرسه و نشسته داره حسرت میخوره

ترس های من، بخشی از ذات من هستند و احتمالا مهمترین قسمت آن خواهند بود
2728
2738
کی گفتا حس نداریم؟؟؟؟ یعنی شما با نگاه به یه مرد جذاب و خوش تیپ لذت نمیبری؟؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔🤨

نه اصلااا البته من مجردم ولی وقتی کسیو دارم فقط به اوون حس دارم دروغم ندارم بگم 

اطرافیانمم مثل خودم هستن 😏ذات زن و مرد فرقش همینه مردا میتونن در ان واحد چند نفرو دوس داشته باشن اما زن با روحیه سالم فقط یه نفر ، و به یه نفر حسو میل داره. 

منم عکس چندتا پسر لختی رو اسکرین میگیرم جوری که ببینه، اعتراض کنه اعتراض میکنم، کلا شیوه من اینه، مث ...

منم اینطوریم.تاحالا که جواب داده.اابته به جنبه شوهر هم بستگی داره.اگه همسراتون جنبه ندارن نکنید از اینکارا

چندتاپزشک زیبایی باهم میرفتیم، تاویزیتم کنن برا تزریق چربی به با  سن وکاشت پروتز سینه وپیکر تراشی، وعمل بینی، واصلاهم کوتاه نمیومدم ومیگفتم چون توخیلی دوست داری من حتمااااا باید انجام بدم، دیگه پولش ازکجا میاد خود دانی، این کارو بکن تاخفه خون بگیره بشینه سرجاش، بفمه اینایی که اینامیبینن طبیعی نیستن، حتی لباساشون، ازقیمت دستبند ووطلاهای ما گرونتره،چه توقعاتی دارن ها 

یچیز بگم

شاید اسکرین گرفته بهت بگه میتونی بری باشگاه شکم و باسنتو اینطوری کنی؟؟

یا شاید خواسته بهت بگه این دو مدل لباسو اگر دیدی واسه خودت بخر

همییین

در کل من باشم به روش نمیارم اصلا

ولی میزنم کودک شو مثلاً بازغی رو نشون میده میگم عجب بازویی میبینی تو کتش جا نمیشه کتش انگار داره میترکه...

مردا رو بازو حساسن....

بگو انقدر ازین بازغی خوشم میاد با اون سام درخشانی

جفتشونم خوذشون از زناشون سرترن

این نشون میده با اینکه هر دختری در دسترسشون بوده ولی به چیزی ورای شهوت فکر کردن

به اینکه مادر بچشون کی باشه

و چطور تربیت بشه اون بچه

و تو اینهمه هنرپیشه و دخترای این زمونه تونستن نجیب بمونن چون چشما روشونه و جم بخورن همه فهمیدن ولی اینا وفادار بودن

بعد بگو یجا خوندم سام درخشانی رو بهش گفته بودن از زنت سرتری اونم گفت اگر منظورتون این دختر عملیا هستن که شمایید و همتون شکل همید شماها سلیقه من نیستید

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
نه اصلااا البته من مجردم ولی وقتی کسیو دارم فقط به اوون حس دارم دروغم ندارم بگم  اطرافیانمم مث ...

خیلی بده که اینچیزا جا افتاده تو جامعه ی ما،امروز چندجا حرف از تفاوت زن و مرد شد و من بارها توضیح دادم که اینا ریشه در فرهنگ غلط جامعه داره وگرنه از نظر علم روانشناسی هرگز ذات زن و مرد در یه سری چیزها دخیل نیست،زن و مرد سالم در آن واحد فقط میتونن به یه نفر تعهد داشته باشن،جنسیت در تعهد دخیل نیست

2706