2737
2739
اخه خیلی گرمه میترسم راضی نباشه از رابطه‌مون با کاندوم.. و همش بره تو فکر

چه فکر کردنی عزیزم حداقل باید یه شرایطی و فراهم کنه که دو طرف راضی باشن حداقل تنوع اینجاد کنه... 

به طور طبیعب نمیتونین کنترلش کنید؟

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اصلا صبر ندارممممم نمیدونم چرا 

الکی حول نکن تو خیلی وقت داری اونیکی باید حول کنه شوهرته ... اگه صبر نداری الکی میگی که اماده مادر شدنم اولین چیزی که یه مامان خوب میخاد صبره وگرنه موفق نمیشه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
چه فکر کردنی عزیزم حداقل باید یه شرایطی و فراهم کنه که دو طرف راضی باشن حداقل تنوع اینجاد کنه...&nbs ...

فعلا تو عقدیم عروسی نکردیم ورابطه‌مون هم کامل نیس. ولی همیسه میگه من کاندوم دوس ندارم . دست خودش هم نیس. خیلی گرمه. الان هم  خیلی  اصرار  داره رابطه‌مون کامل باشه من قبول نمیکنم

فعلا تو عقدیم عروسی نکردیم ورابطه‌مون هم کامل نیس. ولی همیسه میگه من کاندوم دوس ندارم . دست خودش هم ...

ببین هیچ کس اندازه شوهر من گرم نیست حاضرم ثابت کنم بهت ...   

من فقط یبار مجبورش کردم قرص جلوگیری بخوره بعدش به جلوگیری طبیعی راضی شد هر از گاهی هم کاندوم استفاده میکنه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین هیچ کس اندازه شوهر من گرم نیست حاضرم ثابت کنم بهت ...     من فقط یبار مجبورش کردم ق ...

ما هر ازگاهی هم بحثمون میشه سر اینکه رابطمون کامل نیس. حس میکنم هیچکی دیگه مث ما دوتا نیس😕

2740
تو گوگل بزن دعا برای فرزند صالح ... گل پسره اقا علیرضا ...

الهی،ماشاله،به سلامتی دنیابیاد عزیزم،من تعیین جنسیت میخوام،میگن تخمک گذاریتوبدونی احتمال زیادپسرمیشه،ولی الان مطبا بستس،دکترنیست که،میخواستم برم پیش محتسبی که اینجورشد،شما قبلش قرصی چیزی برای تقویت شروع کردی؟

خدایابه امیدخودت🌺
بچه ها من میخوام تو ۳۲ سالگی بچه دار شم. بعد درسم. نمیخوام اصولی تربیتش کنم و وهمه وقتمو براش بزارم. ...

من ۳۲ سالمه باردارم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ما هر ازگاهی هم بحثمون میشه سر اینکه رابطمون کامل نیس. حس میکنم هیچکی دیگه مث ما دوتا نیس😕

بحث طبیعیه ...

نه از این حس ها نکن ... مطمئنم بهت بگم شوهر من چجوریه تازه خدا رو شکر میکنی ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۳۲ سالمه باردارم

انشاءالله به سلامتی  ودل خوش به دنیا بیاریش عزیزم

چن ماهته؟ کی اقدام کردی. اخه من فک میکنم ۳۲ سال برام دیره. سنم بالا میره ولی خب میدونی نمیتونم درسمم ول کنم. میخوام وقتمو براش بزارم

الهی،ماشاله،به سلامتی دنیابیاد عزیزم،من تعیین جنسیت میخوام،میگن تخمک گذاریتوبدونی احتمال زیادپسرمیشه ...

من فقط یه ما قرص فولیک اسید میخوردم و کاسنی هم خودم هم همسرم ... 

همسرت و خیلی تقویت کن شیر خرما و پودر سنجد و کاسنی حسابی اسپرم ساز و تقویت کنندس... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706