2737
2739

نه والا ...

من شوهرم کلی التماس کرد تا قبول کردم یه امتحانی بکنیم اخه همه میگفتن با یبار حامله نمیشی و حداقل ۳ ماه طول میکشه... اما با همون یبار تو همون ماه حامله شدم...  

ماشاءالله داره ها ولی خب یهویی بود

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤

شاید خنده دار باشه ولی من انشالله فروردین ۱۴۰۰اقدام میکنم ولی از الان دارم رو خودم کار میکنم کتاب میخونم سختی هارو میسنجم .باورت شاید نشه حدود یکساله فکرم درگیره که کی بیاریم؟حدود سه ساله عقدم و دوماه دیگه میرم خونم .همه میگن سنت کمه دیر بیار ولی من تو ‌۲۰سالگی اقدام

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید خنده دار باشه ولی من انشالله فروردین ۱۴۰۰اقدام میکنم ولی از الان دارم رو خودم کار میکنم کتاب می ...

پشیمون میشی زود بیاری.من بعد سه سال و نیم میخوام اقدام کنم

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
2731

شاید باورت نشه ولی ما فروردین۱۴۰۰اقدام میکنیم ولی من از الان دارم برنامه ریزی میکنم کتاب میخونم و از سختی های بچه مطلع میشم .یکساله درگیر این هستم کی بچه دار شیم چون سه ساله تو عقدیم و دوماه دیگه میرم خونه خودم.همه میگن دیر بیار سنت کمه ولی به این نتیجه رسیدم تو ۲۰سالگی اقدام کنیم 😍یعنی بعد چهارسال ازدواج و تا بیاد فندق پنج سال بعد ازدواج

خدایا شکرت
عزیزم من سه سال تو عقدم و زن و شوهر کامل هستیم .

من بعد از سه سال اوردم دوسال عقد و یه سال ازدواج ... درواقع ۴ماه بعد از عروسی اقدام.کردم...مثل شما ماهم زن و شوهر کامل...

توهم پشیمون نمیشی چون حسابی فکر کردی مثل من...

تازه هرچی بگذره بیشتر لذت میبری که چه خوب شد ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بعد از سه سال اوردم دوسال عقد و یه سال ازدواج ... درواقع ۴ماه بعد از عروسی اقدام.کردم...مثل شما م ...

مرسی گلم ایشالله نی نی به سلامتی دنیا بیاد.تو یکی از تاپیک ها گفته بودی نی نی ناخواسته بوده؟یعنی اگه دست خودت بود دیر تر میاوردی؟شوهرم من الان ۳۰سالشه تا نی نی بیاد که اگه زود بیاد مارو منتظر نزاره میشه ۳۱ساله شوهرم و پنج سال از ازدواجمون میگذره به نظرمزم

خدایا شکرت
2738
من بعد از سه سال اوردم دوسال عقد و یه سال ازدواج ... درواقع ۴ماه بعد از عروسی اقدام.کردم...مثل شما م ...

به نظرم پنج سال زمان خوبیه اول و اخرش که باید بیاریم همه انتظار دارن خدایی نکرده زخم زبون بزنن و ...اگه عاشق بچه باشی تحملش خیلی سخت نیست شش ماه اول بگذره تمومه.مثلا انگار من بزارم سه سال بعد عروسی اقدام کنم میخوام تو اون سالها معجزه کنم‌؟فقط حرص و جوش میخورم

خدایا شکرت
مرسی گلم ایشالله نی نی به سلامتی دنیا بیاد.تو یکی از تاپیک ها گفته بودی نی نی ناخواسته بوده؟یعنی اگه ...

نا خواسته نبود عزیزم منتظر نبودم یعنی من واسه سه ماه بعد برنامه ریخته بودم میخواستم ماهی که خودم میخوام دنیا بیاد ولی چون ماه اول گرفت دیگه برنامه ام بهم ربخت وگرنه من خودم کلی مطالعه کردم و از نظر روحی جسمی آماده بودم تازه شوهرمم حسابی اماده بود و کلی هوام داشته ... یعنی به نظر من مهم تر از امادگی مادر امادگی پدر مهمه تا حسابی هوای خانمش و داشته باشه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرم پنج سال زمان خوبیه اول و اخرش که باید بیاریم همه انتظار دارن خدایی نکرده زخم زبون بزنن و ... ...

به نظر من فقط برای شوهرت یکم ناز کن که بفهمه بخاطر اونه  وگرنه اتفاقا بارداری زود بخاطر ارامش تو زندگی مشترک اجازه میده تربیت بسیار عالی رو بچت داشته باشی گلم ... من با مشاور هم صحبت کردم و همسرمم بردم چون طبعش خیلی گرمه بردم که بدونه بعد از اومدن نینی هیچی مقل قبل نیست و توقعش باید کم بشه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم. 

استرسم از این بود که چطوری اینده بچمو تامین کنم .

دروغ چرا .. خانوادم به فکر ایندم نبودن . حتی دور و اطرافیان رو میبینم که اصلا فکر اینده و پیشرفت بچه هاشون نیستن .

هنوز به من میگفتن بچه فقط یه دس لباس میخواد اونم نمیتونی تهیه کنی که اینقدر میگی ؟

ببین دیگه نااگاهی مردم در چه حده ؟؟؟؟ 

اصلا به فکر بچه هاشون نیستن . فقط بزان و بندازن بیرون و بگن ماهم بچه داریم .

خاک بر سر همشون کنم . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
که ایا بچه دار میشم یا نه تازه شوهر من میگه سه تا میخوام😨

نه بابا شوهر من ۴تا میخاد ... خخخ

عزیزم نگران نباش سنت کمه و بدنت اماده اقدام کنی صد درصد بارداری فقط از قرص برای جلوگیری استفاده نکن تخمدان و تنبل میکنه... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706