2737
2734
عنوان

این پسرایی که تا سن بالا مجردن؟ ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 89 پست
مرسی عزیزم خدا تورو هم حفظ کنه واس پدر مادرت       نیاز جنسی واس همه نیازا بوده اما ب ...

حس میکنم تفاوت قرن ۲۱ با گذشته اینه که روابط آزاد تر شده، ادما راحت تر میتونن گناه کنن، واسه همین هرکسی نکنه قطعا دیگ فقط ابعاد انسانی قضیه براش مهمه و واسه همون میگم سخته چون اصولا هر کاری راحت تره ادم سریع تر میتونه انجامش بده، اما اگه نده دیگه باشرفه 😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل ازدواج نکردتونو اگه شخصی نیست و میشع گفت میتونیم بدونیم؟

من در دوران نامزدی جدا شدم

بعدش منتظر موندم تا برگرده

دو سال بعد باز پیگر شدم.خانواده اش قبول نکرد

یه خواستگاری رفتم.دختر همسایه بود.بهم جواب رد دادن.گفتن یکی رو طلاق دادی.یه خواستگاری هم رفتم از دختره خوشم نیومد.ادم پرتوقعی شدم.و این باعث شده که فعلا مجرد بمونم.ظاهر برام خیلی مهمه.اگر موردی باشه واقعا دوسش داشته باشم.خواستگاریش میرم

من در دوران نامزدی جدا شدم بعدش منتظر موندم تا برگرده دو سال بعد باز پیگر شدم.خانواده اش قبول نکرد ...

چه جالب، ظاهر؟ چ سخت پسند، چی خواستین که تا حالا ندیدین، واقعا امیدوارم اونی که میخاین ببینین و شمام همونی باشین که اون میخاد

2728
حس میکنم تفاوت قرن ۲۱ با گذشته اینه که روابط آزاد تر شده، ادما راحت تر میتونن گناه کنن، واسه همین هر ...

الان جوری شده که حس میکنن اگه رابطه نداشته باشن عقب موندن     من به یه چی اعتقاد دارم ممکنه تو بخندی بهش و بگی من چه ساده و احمقم ولی من به پول حروم خیلی اعتقاد دارم و بعضی وقتا شوهرم و داداشم از کسایی که از کار میزنن و پول اضافی (به ناحق) میگیرن و میبرن سر سفره زن و بچشون کلا خیری نمیبینن اکثرا هم زنه یا شوهره خیانت کار و زیرابی رو درمیان و بچه هاشون خیلی خیلی کم توشون آدم درست و حسابی پیدا میشه که با خانوادش ضد باشه

خداوندا بابت زندگی آروم،  همسری مهربان و فداکار و فرزندانی سالم و شاد تو را شکرگزارم
من در دوران نامزدی جدا شدم بعدش منتظر موندم تا برگرده دو سال بعد باز پیگر شدم.خانواده اش قبول نکرد ...

نظرتون کاملا محترمه ولی خب ظاهر میتونه اولویت های دوم و سوم

خداوندا بابت زندگی آروم،  همسری مهربان و فداکار و فرزندانی سالم و شاد تو را شکرگزارم
الان جوری شده که حس میکنن اگه رابطه نداشته باشن عقب موندن     من به یه چی اعتقاد دارم ممکن ...

وا واقعا خجالت میکشم از اینکه تصورتون راجع به من این بود اگه بگی از پول حروم بدت میاد من میگم خدایی نکرده ساده ای، عزیزم خدا حفظ کنه خانواده هایی که تربیت میکنن بچه هایی رو که به پول حروم و رابطه های باز اعتقاد ندارن،😍🌹کسی مگه خیر  میبینه از پول حروم؟ عجیبه که نمیدونن وقتی میگن پول حروم بخوری باید گوشت تنتم آب شه تا آمرزیده شی یعنی کلا قید بخشش رو بزن،

2738
وا واقعا خجالت میکشم از اینکه تصورتون راجع به من این بود اگه بگی از پول حروم بدت میاد من میگم خدایی ...

ببخشید بخدا منظوری نداشتم  آخه خیلیا هستن میگن تو این گرونی نمیشه و خود بالادستیا دزدی میکنن ما چیکار کنیم اون از عالم دینش که اینجوریه و فلان   شرمنده واقعا

والا من همون اول با اینکه با شوهرم از دانشگاه دوست بودیم ولی همون اول که اومد خواستگاری گفتم من کم میخورم جمع میخوابم ولی اگه بفهمم یا بشنوم و بهم اثبات شه پول حروم سر سفره من و بچه هامون قراره بیاری اسمتم نمیارم و قیدتو میزنم   یکی از شرایط حق طلاقم همین پول حروم بود😂  خدارو هر روز شکر میکنم که اهل پوا حروم نیستم      اگه ناراحتت کردم ببخشید

ببخشید بخدا منظوری نداشتم  آخه خیلیا هستن میگن تو این گرونی نمیشه و خود بالادستیا دزدی میکنن ما ...

نه خواهش میکنم این چه حرفیه من که افتخار میکنم، به این طرز فکر به این اخلاق،اما خب متاسفانه از بس بدی دیدیم دیگه واسه اخلاقای خوبمون  نگرانیم ، ❤🌹

تو فامیل ما پسرا حتی دخترا هم سن بالا ازدواج میکنن نمیگم سن پایین نبوده هااا نه سن بالا سی سال ... 

نمونش داداش خودم ۳۲ سالشه کارمند رسمیه دانشجوی دکتراس استاد دانشگاهه کارم داره اما میگه برای اداره کردن یه زندگی باید خیلی چیزا رو بدونم و اینم میدونم دوست دختر نداره متاسفانه چون اگه داشت تا بحال یه حرکتی میزد کل روزای تعطیلو تو خونس

تموم تمرکزشم روی کار و تز دکتراشه 

تو‌ ۲۶ بهمن سال ۹۸ مامانم آسمونی شدو من نگاهم دیگه به آسمونه 😞 دو روز تو شوک با گریه و بغض منتظر موندیم همه چی فراهم بشه و مهمونا برسن تا بتونیم ۲۹ بهمن تن خستشو بسپاریم به خاک 😞نمیدونم واستون پیش اومده یا نه اما وقتی عزیزتو  از دست میدی له میشی برای تموم وقتایی که داشتیشو دیگه نداریش 😞چنگ میندازی روی کوچیکترینهایی که الان داری حتی شده کش سر موهاش😞 ساعت ۱۹ روز ۲۷ اومدم اینجا تاپیک زدم که اینستامو که دیسیبل شده بود بتونم برگردونم دقیقا یک روز بعد از بی مادر شدنم ! که کامنتاشو لایکاشو دایرکتاشو داشته باشم چون تا آخرین نفسی که میکشم دیگه ندارمش 😞 اگه تو تاپیکام میخاین فضولی کنین دلیلش اینه... دلیلش اینه که غم مهمون خونت که بشه مهمون قلبت که بشه تو برای فرار ازش همه کار میکنی ... من اینجوری کردم و بعدترش چون اکثر مسیولیتها با منه پناه میارم به نی نی سایت پس منو با همه اون دروغگوهاییکه تا حالا نتونستی کشفشون کنی اشتباه نگیر !!!🙁😒 اینم بدون بی مادری اونقدر میشکونت که دیگه چیزی برای از دست دادن نداری اگه میتونی همدرد من باشی که بسم اله اما اگه نمیتونی نپرس  چرا مادرت مرده اینجایی؟ اینجام چون ماموریت دارم خواهر و برادرم سروسامون بگیرن و خوشبخت بشن و بعدش من منتظر بمونم تا مامانم بیاد دنبالم 😞 ! اگه نمیتونی هم درد باشی به همون خانم فاطمه ایی که روز مادر هدیه اش بهم جسد سرد مادرم بود از کنار تاپیکا و حرفام رد شو برو و خانم مارپل بودنتو به رخ نکشون😒😞
2706