2733
2734
عنوان

این پسرایی که تا سن بالا مجردن؟ ؟

1414 بازدید | 89 پست

بی میل و بی احساس و سردن به نظرتون؟؟ درک نمی کنم چرا یه پسری که از 28 سالگی کار داشته باید تو سن 40 سالگی مجرد باشه؟؟ به نظرتون چرا و اینجور پسرا چه جور شخصیتی دارن؟؟ ازدواج باهاشون کار درستیه؟؟ 

نمیدونم. اما خیلیاشون دیگه ازدواج نمی‌کنن

مث عموهای شوهرم دوتاحدود 50سال یکی30سال

پسرعمه های بابام حدود 50سال

میگن دیگه زن نمیگیریم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

جون از بیشوووور خونه اومدن 

زن نمیگیرن بیشووووراا

😂😂😂

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اول بپرس ازش شاید فقط زن نگرفته دقت کن یعنی اینجورکه فکر میکنی آدم درستی نبوده که مثلا کنترل احساس و نیاز داشته، شاید تمام نیازهاشو برآورده کرده الان مثلا میخواد بچه داشته باشه، پس باید نگران چیزای بیشتری بود به نسبت بی احساسی🤔

کیف میکنن پولشون رو خرج میکنن یا هدف گذاری میکنن شکم خودشو فقط سیر میکنه و دیگه نیازی به متاهلی نداره 😐

InTerStellAr 
2738

اکثر اینا نمیخوان زیر بار مسئولیت زندگی برن...

بقولی ،نمیخوان اختیارشون بیافته دست بختیار

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ما تو خانوادمون مجرد سن بالا زیاد داریم سرد نیستن ولی خب معیارهای متفاوتی دارن دوست دارن مثلا همه چیزشون تکمیل باشه بعد ازدواج کنن پسرخالم مثلا میگه دیوونه ام هم دختر مردمو‌ بدبخت کنم هم خودم سختی بکشم

بستگی به اون شخصیت آدم داره خیلیاشون خلاف سنگینشون بوسیدن دوست دخترشون بوده و خودشونو کنترل کردن بعضیاشونم نه تمام نیازارو ارضا کردن رفته خیلیاشون از سر بیمسئولیتی زن نمیگیرن و گاها خیلیای دیگه تنوع طلب    بعضیاشونم که چنان سخت گیرن که توقعات بیخود دارن     همه جوره هست خلاصه درهمه😂

خداوندا بابت زندگی آروم،  همسری مهربان و فداکار و فرزندانی سالم و شاد تو را شکرگزارم
2706