2737
2734
عنوان

احتمال دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توک تازه مامان شدی منم تو اقدامم دعا کن منم این ماه مامان بشم خدا ب حرف مامانا گوش میده

عزیزممممم واقعا از ته قلبم دعا میکنم این ماه جواب مامان بشی از اعماق وجودم از خدا خواستم

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2731
امیدوارم سالم و سلامت باشید جفتی

ممنون عزیزمممممم 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
عزیزممممم واقعا از ته قلبم دعا میکنم این ماه جواب مامان بشی از اعماق وجودم از خدا خواستم

دورت بگرم مهربوووووونم عاشقتم 

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 

برا منم هم مامانم خواب دیده از باغ هم گردو میچینم هم سیب سبز ...تعبیرش یه دختر یه پسره ...مادرشوهرمم دیده دو تا تخت نوزاد خریدیم سفارشی دستساز ...برا من کاشکی درست باشه آخریم پری منم ۳۰ بهمنه😌

2738
برا منم هم مامانم خواب دیده از باغ هم گردو میچینم هم سیب سبز ...تعبیرش یه دختر یه پسره ...مادرشوهرمم ...

عزیزممممم ایشالا هرچی خدامیخاد وب صلاحه بشه من واقعا مسترسم توانایی نگهداری نداشته باشم بچه هام کوچیکن 

برا منم هم مامانم خواب دیده از باغ هم گردو میچینم هم سیب سبز ...تعبیرش یه دختر یه پسره ...مادرشوهرمم ...

انشالله که درست باشه الان باردارید؟

عزیزممممم ایشالا هرچی خدامیخاد وب صلاحه بشه من واقعا مسترسم توانایی نگهداری نداشته باشم بچه هام کوچی ...

خدا هست و وقتی میده راحتیشم میده اگرم دوقلو بود فقط شکر کن 😍😍😍

عزیزممممم ایشالا هرچی خدامیخاد وب صلاحه بشه من واقعا مسترسم توانایی نگهداری نداشته باشم بچه هام کوچی ...

برا شمام هر چی صلاحه خداست ایشالا بشه درسته با بچه کوچیک خیلی سخته ...من پسر ۶ ساله دارم برا من دوقلو دختر پسر بشه چون یه باری میشه از خوشحالی خفه میشم 😄

خدا هست و وقتی میده راحتیشم میده اگرم دوقلو بود فقط شکر کن 😍😍😍

بله واقعا همینطوریهههه 

فقط استرسو بذار کنار 

دوست من باردار نمیشد دائما میگفتم تین استرس لنتی رو بذار کنار 

تا اینکه برا موسسه رویان وقت گرفت برا کاشت مستقیم تو رحم

همون ماه باردار شد

ینی وقتی خیالش راحت شد ک میخاد بره دکتر و کاشت انجام بده و استرس نداشت بدون اینکه بره باردار شد