2726
عنوان

احتمال دوقلویی

403 بازدید | 36 پست

من هفته چهارم بیبی چک زدم خیییییییلی پررنگ افتاد ب طرز عجیب غریبی سطح هورمون هم بالا بود بخاطر شرایط سونو نمیتونم برم امکان دوقلویی هست

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی نمیخوای کلن بری سونو ، ؟ من شنبه میخوام برم ازمایش میترسم ولی 

خیلی میترسم ی دفعه میذارم برا غربالگری میرم چون شررایطمون بده خدایی نکرده اگ بگیریم دارویی نمیتونیم استفاده کنیم

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
مال من دوتا خط پررنگ بود یه دونست ربط نداره

برامنم ایشالا ی دونه باشه مادر شوهرم گف خاب دیدم یکی بهم گف مبارکه عروست دوقلو بارداره استرس افتاده ب جونم اخه سومیه خودم24سالمه دانشجوام با دستگاه شدم

اسی دو قل دوست داری؟؟؟ 

بخون نوشتم

اخرین تاریخ پریودیت کی بوده؟

20بهمن ماه 

برامنم ایشالا ی دونه باشه مادر شوهرم گف خاب دیدم یکی بهم گف مبارکه عروست دوقلو بارداره استرس افتاده ...

برا جاری منم یکی از همسایهاشون تو کربلا خواب دیده دوقلو بارداره .. چند روز بعدش رفت سونو دوقلو بود ...

2706