2737
2734
عنوان

احتمال دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 36 پست
بله واقعا همینطوریهههه  فقط استرسو بذار کنار  دوست من باردار نمیشد دائما میگفتم تین استر ...

من اصلا استرس ندارم  ب هیچ وج این ماه نشد ماه بعد اما دلم میخاد بشع و الان درد دارم نمیتونم بخابم کمردرد وگرن استرسی ندارم 

خدای مهربونم شکرت .خودت نگهدار تو دلیم باش:)برای سلامتیمون صلوات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اصلا استرس ندارم  ب هیچ وج این ماه نشد ماه بعد اما دلم میخاد بشع و الان درد دارم نمیتونم بخا ...

ان شاء الله ب زودی تایپیک بارداریتو ببینم

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
ان شاء الله ب زودی تایپیک بارداریتو ببینم

مرسی گل من بعد من ماه اول اقدامم هست 😍😍😍انشالله تا ۲۷ ام ک موعدمه و جواب مثبت بشه تایپینگ بزنم براتون حال کنیم کنار هم مامانا و همه ک منتظر بچه هستن

2731
مرسی گل من بعد من ماه اول اقدامم هست 😍😍😍انشالله تا ۲۷ ام ک موعدمه و جواب مثبت بشه تایپینگ بزنم بر ...

ایشالاااااااااا 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
الهی عزیزدلم 😍😍😍😍😍😍امیدوارم یه دوقلو ناز داشته باشی بمنم دعا کن 

عزیزم انشاالله اینماه باردار بشی ...فقط یه توصیه دارم اصلا به خودت نگو اگه باردار نباشم چی... اگه ...من آی یو آی کردم برا بار دوم تاکید کردن اصلا این حرفای منفی نزن چون رحم زن میشنوه و دقیقا به همون عمل میکنه ...منم عمل کردم به حرفشون و خداروشکر اینبار گرفت 

عزیزم انشاالله اینماه باردار بشی ...فقط یه توصیه دارم اصلا به خودت نگو اگه باردار نباشم چی... اگه .. ...

مرسی ازت عزیزم چشم من مثبت اندیشی میکنم فقط😍