2737
2739
من پسر چار سالو نیم داشت هنوز فشار دادنی شیر داشتم بعد دخترم دنیا اومد حالا سه سالشه باز همونجورم

ای وای چرا این جوریه بعضی وقتا فکر میکنم چرا خشک نمیشه، خودش خشک شد آخر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم شما هم مثل من احساساتی باشین . من دخترم رو از شیر گرفتم کارم شده بود گریه . نزدیک ۴ ماه افسردگی گرفتم . ولی تحمل کن سختیش زیاد نمونده . اگه دوباره روز بهش بدی دیگه خیلی از شیر گرفتنش سخت میشه .خوراکی هایی که دوست داره بهش بده چاره ایی نیست هرچند که قبلا کمی ممنوع بوده . مایعات هم خیلی بهش بده

2728
2738
فکر کنم شما هم مثل من احساساتی باشین . من دخترم رو از شیر گرفتم کارم شده بود گریه . نزدیک ۴ ماه افسر ...

اره خیلی بهش وابستم.خودم تنهایی بزرگش کردم بخاطر همین بچمم خیلی وابستس .گریه ک میکنه و میگه شیر میخاد دلپ هلاک میشه.ولی خب میگزره

مرسی عزیزم.از امروز شروع کردم یکم ناراحتم.با اینکه بچه دوممه و رو اولی اصلا چنین احساسی نداشتم

موفق باشی عزیزم.بیشتر از قبل بهش توجه کن.من همش بغلم میگیرمش تا کمتر احساس دور شدن بهش دست بده.جواب میده

خانما یه پیشنهاد دارم . از شیر گرفتن بچه ها رو بزارین بعد از قرنطینه . یه دوسه ماه بیشتر شیر بخورن ه ...

درسته.ولی خب دوسالش داره کامل میشه از طرفیم دو ساله روزه نمیگیرم بخاطر بارداری و شیردهی.میخام قبل ماه رمضون از شیر بگیرم

2706