2726

پسرمو از شیر گرفتم در طول روز شیر نمیدم شبا فقط در حد یکی دوبار اونم اگ خیلی بیقراری کنه بهش شیر میدم.ولی از وقتی از شیر گرفتمش دگ خودم شبا خابم نمیبره.کسی تجربه ای داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ده روز از شير كامل گرفتم خوابمون كلا بهم ريخته خيلي سخت ميخوابه عصر ها نميخوابه يا اگر بخوابه شب تا ٤بيدا ه اگرم عصر نخوابه باز تايك بيداره كلي بهونه ميگيره در روز شبا با گريه ميخوابه تازه روپا هم نميخوابه باباش بايد راه ببره عملا بيچاره شديم

منم ده روز از شير كامل گرفتم خوابمون كلا بهم ريخته خيلي سخت ميخوابه عصر ها نميخوابه يا اگر بخوابه شب ...

دقیقا.پسر منم دیشب ساعت ۶صب خابید.شایدم بخاطر همین باشه ک خابم نمیبره کلا ساعت خابمون بهم ریخته.من میشونمش رو کالسکه کارتون میزارم و هی کالسکه رو تکون میدم بزور میخابه.چقد سخته پروسه از شیر گرفتن

من چهار ماهه کامله دخترم از شیر گرفتم تو حمام دیدم سرش لکه سفید داره شستم حالا از اون موقع به اینور ...

اخی.چ سخت.فک کنم قرص شیر خشک کن هم هست.ک شنیدم حتما باید با مشورت پزشک مصرف شه

[QUOTE=130981470]چرا از ناراحتی خوابت نمیبره؟[/QUOTنمیدونم دلم میگیره انگار منم عادت کردم با شیر داد ...

طبیعیه آدم خودش بیشتر اذیت میشه از کارت منصرف نشو تحمل کن بزودی یاد میگیرین جور دیگه همو آروم کنین😉

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
من چهار ماهه کامله دخترم از شیر گرفتم تو حمام دیدم سرش لکه سفید داره شستم حالا از اون موقع به اینور ...

من پسر چار سالو نیم داشت هنوز فشار دادنی شیر داشتم بعد دخترم دنیا اومد حالا سه سالشه باز همونجورم

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2706