2733
2739
عنوان

منچرز😭😭😭

1598 بازدید | 99 پست

خیلی دوسش دارم خیلی عالیه اما یه مشکلی داره اینه که یه دوره کلا رو دور باختی یه دورم کلا رو دور برد و این خیلیییی بدهههه😭امروز ده هزارتا باختم😭

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂

خخخخ منم بازی میکنم 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بدیش اینه که طرف الکی میاد میگه بازی دوستانه بعد خوب که خرش از پل گذشت میزنه همه رو می کشه.....نامرد زیاد داره

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2740
بدیش اینه که طرف الکی میاد میگه بازی دوستانه بعد خوب که خرش از پل گذشت میزنه همه رو می کشه.....نامرد ...

دوستانه چیه بزن بابا رحم نداریم دوستانه چه مسخره بازیه

و اما پائیز با تـو رنگِ دیگری گرفت🧡🍁🍂

امشب تیمی بودم.هر تو تا یارم لفت داد.تنهای تنها😭همشم این چند روز باختم

همشم تیمی میرم

امشب اولیش باختم

دومی بردم.خفت بود ۳۶۰۰ تا داد بهم😂چون تنها بودم یارم رفته بود

چقدر حال داد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون