2733
2739
عنوان

شوهرم ورداشته چی اورده تو این.کرنا بازار

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه کردمتو.جعبه کفش الان برم عکس بگیرم شوهرم.میگه تو.که بدت میومد چرا عکس میگیری

آخی 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2740

ای جانممممم 

بیار بده ب من دلت میاد با این ژست بنازیش بیرون 

نگهش دار خیلی نازه آخه نگا چطور وایساده 

مرغ عشقه

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
عکس گرفتم

مرغ عشقه

الهی بمیرم براش 

ای جانممممم  بیار بده ب من دلت میاد با این ژست بنازیش بیرون  نگهش دار خیلی نازه آخه نگا ...

بیرون نمیندازم.شوهرم گفت اوردم.که زیر ماشین نشه گربه نخوره...الان گفت دوستش بیاد ببره.اگه خوبه نگهش دارم.مفتی ندم...دخترمم خیلی خوشش اومده

2706