2737
2739
عنوان

شوهرم ورداشته چی اورده تو این.کرنا بازار

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا تو تی وی میگن از تماس با حیوانات و.پرندگان بپرهیزید

تو تی وی اینم گفتن که از انسان به حیوان انتقال دادن ولی هنوز یک مورد برعکسش گزارش نشده اگه اخبار گوش بدی

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2728
واقعا

اره قناری باشه ارزش داره🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
دیگه گفتم.گفتم زنگ زد دوست پرنده بازش بیاد ببرتش

ای جان فقط رهاش نکنین گناه داره 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

چی هست اسی؟؟ عکسشو میدی 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2738
من که نمیشناسم زرده زیر سینش سبزه نوکش مثل طوطی سمت پایینه...قناری نیست فک نکنم نمیخونه که

عکسشو بده

من که نمیشناسم زرده زیر سینش سبزه نوکش مثل طوطی سمت پایینه...قناری نیست فک نکنم نمیخونه که

عکسش بده خب بینیم چیه😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

کاسکوئه...اوف خیلی گرونن...

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
واقعا کوچیکه...مگه کاسکو بزرگ نیست

خب عکسشو بده اسی تا بگیم چیه 

2706