2703
2553

شوهرم یه پرنده از خیابون پیدا کرده اورده اعصابم خراب شد میگم تو تلوزیون یه سره میگن با پرند ها تماس نکیرین این.چیه اوردی پرنده غریبه معلوم.نیست دست کی بوده  اگه کرونا باسه چی...میگه نه....حیفه...میگم ببر بنداز

قناریع؟🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وای عزیزم چطور دلت میاد رهاش کنی بنداز ت ی قفسی چیزی با دستکش بذار ت ی گوشه بهش دست نزنین

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

از حیوانات منتقل نمی شه اعصاب خودتو خرد نکن ..دستاتونو بشورید بندازید قفس نمی خواید که بغل بگیرید بخوابید

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
اگه گفتی من کیم؟😐

نمیدونم والا☹🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2714
شاهیکارو ترکوندن😢

آخی چش قرمزی بودی چرا ترکوندت☹☹☹🍭

نمیدونم زرده

قناریه نندازش بیرون الان ۲۰۰۳۰۰تومن پولشه کم کم 😐🍭

2706