2737
2734
عنوان

بچه ها شده وقتی که مجرد بودید فکر کنید که هیچ وقت ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1230 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استارتر برو عشق و حال کیف کن  ازدواج تو ایران با این میزان حق و حقوقی که برای زن قائل شدن فقط ...

👌🏻

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738
چند سالگی ازدواج کروی؟

25سالگی پشیمون کاشکی 30سالگی ازدواج میکردم شوهرم پسرعمومه خیلی اذیتم میکنه الان قهره 40روزه گوشیمش خاموشه واسه ازدواج عجله نکن  آرزومیکنم مجرد بدونم 30به بعدازدواج میکردم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
برای منم دعا کنید. واقعا نیاز دارم .کسی نیست برام بخونه 

چشم عزیزم فعلا دارم قرآن ختم میکنم موقع اذان واسه همه مجردا دعا میکنم حتی چند ماه پیش یه نی نی سایتی بهم گفت دعا کن ازدواج کنم حتی اسمشم نمیدونم اما همیشه یادشم و دعا براش میکنم ۲۱ سالش بود 

استارتر برو عشق و حال کیف کن  ازدواج تو ایران با این میزان حق و حقوقی که برای زن قائل شدن فقط ...

کدوم عشق و حال. موندن تو خونه پدری تایمی داره .وقتی مجردی خوبه که خونه مستقل داشته باشی دستت تو جیب خودت باشه .منت روسرت نباشه .بتونی برای زندگیت تصمیم بگیری. مثل ازدواج خوب مجردی هم وقتی خوبه که ازش لذت ببری

25سالگی پشیمون کاشکی 30سالگی ازدواج میکردم شوهرم پسرعمومه خیلی اذیتم میکنه الان قهره 40روزه گوشیمش خ ...

دقيقا حرفي كه خالم بمن زد 

واقعا لطف كرد بهم 

گفت فكر نكن ازدواج چه چيزيه 

گفت حتي تا ٣٠ بهش فكر نكن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2706