2733
2734
عنوان

همسايه طبقه بالا رو چكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 16175 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر جان من میفرمایند....سیم ماهوارشونو...تلویزیونشونو  بکشید پایین...میگم..اخه مرد مگه شما مسل ...

نه بابا بدتر دعوا میشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

همسایه ی بد ادم نمیشه،ما یکی رو داشتیم در واحدش باز بود همیشه،ادم میدید چنان میکوبید درو،۶ سال همسایه بالاییم ۷ نفر بودن پدر منو در اووردن،شبانه روز صدا ،فحش،داد و بیداد،بدوبدو داشتن،در میکوبیدن،اصلا درست نمیشن،فقط بسپر به خدا ،مال ما بعد۶ سال رفت به قول پسرش توو یه اشغالدونی زندگی کنن،پوست منو کند،زنه موهاشو شونه میکرد میریخت توو بالکن من

2728
ببین من حرفم اینه با ادم گاو دهن ب دهن بذاری فقط و فقط اعصاب خودتو خورد کردی و روی اون ها رو هم باز ...

ن بامن داشت خوب حرف ميزد ! كفت ببين خانم همسايه بالايي مارو خيلي اذيت ميكنه بجش ماشين برقي داره مدام جارو برقي ميكشه ! بعد يهو از دهن پويد اونو كفت معلومه ذاتا ادم بيشعوريع

ن بامن داشت خوب حرف ميزد ! كفت ببين خانم همسايه بالايي مارو خيلي اذيت ميكنه بجش ماشين برقي داره مدام ...

پس چیشد یهو اون توهین زشتو کرد که بچت دور از جون عرعرر میکنه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
بالا گفتی بچت یه ماهشه بعدم به همسایه گفتی سه ماهشه😐😐معما بچت چند ماهشه واقعا؟

اشتباه تايپي بوده بابا سه ماهشه حالا  وسط دعوا نرخ تععين نكن😂 اعصابم خوردع

همسایه ی بد ادم نمیشه،ما یکی رو داشتیم در واحدش باز بود همیشه،ادم میدید چنان میکوبید درو،۶ سال همسای ...

ساختمون ما انقدر سوت و کوره بااینکه 20 واحدیم 

ولی هرموقع جاریم یا مامانم اینا میان 

میگن چرا انقدر سوت و کوره انگار هیشکی اینجا زندگی نمیکنه 

اشتباه تايپي بوده بابا سه ماهشه حالا  وسط دعوا نرخ تععين نكن😂 اعصابم خوردع

ههههممم

خدا حفڟش کنه

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
ساختمون ما انقدر سوت و کوره بااینکه 20 واحدیم  ولی هرموقع جاریم یا مامانم اینا میان  میگ ...

اینم بگما بچه زیاد دارن 

بعدازظهرا میرن پارکینگ بازی میکنن 

ولی سروصداشون که میاد کاری نداریم 

چون واقعا موقعی که خونه هستن رعایت میکنن

ببين من شوهرم ملا زود عصبي ميشه كفتم شايد اينبارم بيخودي زود عصبي شده بدار خودم زنك برنم درستش كنم كه لج نكنم !! داشت مث ادم حرف ميزد يهو كفت اتفاقا بچه هاي ماهم اذيتن بميگن بچششبا عرعر ميكنه ! پسر من اصلا گزيه اي نيس خداروشكر شايد در طول كن دو سه بار تق بزنه فقط شبا كه از ده ميخوابه بچم اصلا واسه شيرم خودم توخواب بزودر بهش شير ميدم 

2706