2737
2739
عنوان

همسايه طبقه بالا رو چكار كنم

| مشاهده متن کامل بحث + 16296 بازدید | 85 پست

بچه رو نباید اینقدر به سکوت عادت بدی من پیش اومده دخترم تو عروسی خوابیده چون از اول جلو تی وی خوابوندمش تا به صدا عادت کنه

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  

اگر در هنگام شکایت از سروصدای همسایه اخطار کلامی مؤثر نبود، احتمالاً وقت آن رسیده است که در این باره کاری جدی‌تر صورت دهید. برای این موضوع دو راه حل دارید:

• تماس با پلیس: شما می‌توانید به پلیس نشان دهید که سعی کرده‌اید مشکل سر و صدا را به تنهایی حل کنید، اما همسایه شما همچنان به نقض قوانین ادامه می‌دهد. در این مرحله، پلیس ممکن است وارد شده و تحقیقات لازم را انجام دهد. بهترین شرط شما این است که در دوره‌ای که احساس می‌کنید قانون سروصدا نقض شده است سریعاً با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید.
  • طرح دعوی: در صورت عدم موفقیت پلیس یا تحقیق در مورد شکایت سروصدای همسایه می‌توانید با تنظیم یک شکایت نامه به دادسرا یا شورای حل اختلاف محل خود بروید. شورای حل اختلاف محله دقیقاً برای همین مشکلات کوچک ایجاد شده است و به‌راحتی می‌توانید طرح دعوی کنید
اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فك كنم شما همسايه طبقه بالايي هستي 😂 راه رفتن كه فقط نيست  مدام صندلي ميكشن اينور اونور

پست پایینی رو بخون و منظورمو متوحه شو لطفا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2742

همسایه پایینی ما در ها رو محکم میکوبه ما ۳ متر میپریم هوا

اهنگ میذاره با صدای بلند

پیاز سرخ میکنه در واحدشونو باز میداره بوش میپیچه تو ساختمون

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
یه تی بر دار شب بچت بیداره بکوب بع سقف درست زیر اتاق خوابشون تا حالشون جابیاد

بابا بچه من شبا از ساعت ١٠ ميخوابه بنده خدا جيكشم درنمياد من المي اينطوري كفتم شايد دلشون بسوزه !! 

بالا گفتی بچت یه ماهشه بعدم به همسایه گفتی سه ماهشه😐😐معما بچت چند ماهشه واقعا؟

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2738

به نظر من چون بچه شما گریه میکنه باهاتون لج کردن شما برید معذرت خواهی کنید بگید ببخشید بچمون شبا نمیزاره بخوابید ازشون خواهش کنید باهاتون لجبازی نکن درسته بچتونه براتون عزیز صدا گریه اش بر شما که مادرشید چیزی نباشه ولی بر همسایه اونم موقع خواب خیلی آدم و عصبی میکنه

یکی میگفت جاروبرقی رو روشن میکنه میزاره رو سقف...طرف به عذرخواهی کردن افتاده...البته اگر سقف کاذب نب ...

مكه ميشه عه چ فكر خوبي! والا من اصلا همجين شخصيتي بخرام مسي رو اذيت كنم ! ولي واقعا فك ميكنم يجوري بايد بهشون فهموند 

به نظر من چون بچه شما گریه میکنه باهاتون لج کردن شما برید معذرت خواهی کنید بگید ببخشید بچمون شبا نمی ...

وای نه، عذر خواهی توو این زمونه جواب نمیده.من به همسایه بغلیم از روز اول گفتم اگر سر و صدا داشتم بگید،کلی گفتن شما ارومید و این حرفا،حالا چنان هاااار شدن که منه بدبخت نمیتونم یه تلوزیون ببینم از بس صداشون میاد

یه تی بر دار شب بچت بیداره بکوب بع سقف درست زیر اتاق خوابشون تا حالشون جابیاد

جواب میده؟

الان که دارم این امضا رو یاد داشت میکنم .مثل یه تیکه کاغذ که تو آسمون سردرگم هست وباد  باخودش این ور اون جا به جاش می‌کنه شدم ....یه آدم کاملا سردرگم که نمیدونه کجای زندگیش هست و از زندگی چی میخواد یه بار عاشق و یه بار فارغ یه بار عاشق درس و پیشرفت یه بار حالش از هرچی درسه و کتابه بهم میخوره واین وسط نگران عمر و جوانی هست که داره از دست می‌ره....نمی‌دونم باید چیکار کنم و ازکجا شروع کنم ‌‌ولی اینو خوب می‌دونم که باید شروع کنم من آدم ساکن بودم نیستم باید پیشرفت کنم فعلا هدفمو گذاشتن روی گرفتن لیسانس می‌دونم که میشه راهی طولانی در پیش دارم ولی میشه که بشه اینو مطمعنم اگر تا اینجا اومدی ازت خواهش میکنم واسه م دعا کن 🥰۱۴۰۰/۱۰/۰۱
همسایه پایینی ما در ها رو محکم میکوبه ما ۳ متر میپریم هوا اهنگ میذاره با صدای بلند پیاز سرخ میکنه ...

اونا ديگه چه داغون هايي هستن 

دقيقا مثل همسايه پاييني مادرم اينا 

بيچاره مامانم بخاطر اينكه هفت صبح با صداي كوبش در اونا بيدار نشه  ميرفت توي يك اتاق سرد ميخوابيد

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
خیلی باحالی 😂

چكار كنم بخدا اخه يارو بمن ميكه ا اپارتمان همينه گرشي بذار تو گرش بچت!!!  من ادميم كه اكه شوهرم حواسش نباشه صندلي رو بكشه ميكم همسايع پاييني الان فحشمون ميده ! ولي احساس ميكنم ب اين ادم بايد فهموند ابارتمام نشيني فرهنگ خودشو دارع

2706