2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پودر نارگیل ریختم تورنگ خوراکی استعداد بخرج دادم خخ

رنگ خوراکی زیاد استفاده نکن. من یبار وقتی میخواستم رنگ خوراکی تو خامه بریزم ریخت رو دستم و دستم کثیف شد . باورت میشه با هرچی میشستم این رنگ خوراکی از دستم پاک نمیشد؟ نمیدونم وقتی اینو میخوریم تو بدن چجوری پاکسازی میشه

لطفا لایک نکنین مرسی💝
رنگ خوراکی زیاد استفاده نکن. من یبار وقتی میخواستم رنگ خوراکی تو خامه بریزم ریخت رو دستم و دستم کثیف ...

واقعا ؟؟؟اره منم یکم انگشتم رنگی شده 

دعا کنید نی نی دارشم ...میشه یه صلوات بفرستین برای همه ی چشم انتظارا 🤗💚💞
2738
واقعا ؟؟؟اره منم یکم انگشتم رنگی شده 

اره . اول با شامپو بچه شستم تمیز نشد بعد مایع زدم تمیز نشد بعد سرکه زدم تمیز نشد اسکاج کشیدم  هرکاری میکردم کمررنگ میشد ولی کامل تمیز نمی شد خیلی سخت پاک میشه تازه با این همه شوینده ها قوی

لطفا لایک نکنین مرسی💝
اره . اول با شامپو بچه شستم تمیز نشد بعد مایع زدم تمیز نشد بعد سرکه زدم تمیز نشد اسکاج کشیدم   ...

اوه پس حتما خیلی ضررداره 😣

دعا کنید نی نی دارشم ...میشه یه صلوات بفرستین برای همه ی چشم انتظارا 🤗💚💞

منم امروز کلی چیز میز پختم 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2706