2733
2734
عنوان

کاربران عزیز لطفا توجه کنید ( نی نی یار3)

| مشاهده متن کامل بحث + 3681 بازدید | 247 پست
سلام میخوام کاربریمو حذف کنم چیکا. باید بکنم و اینکه میتونم دوباره فا همین شماره با یه کاربری دیگه و ...

عزیزم اگر برای عکس لینک اون تاپیک رو بفرستید تا عکس رو حذف کنم 

کاربریتون رو من میبندم  اما با همین شماره مجدد نمیتونین کاربری بسازید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
سلام کاربری من بی دلیل قطع شده میشه وصلش کنید

چی بوده کاربریتون؟

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داخل کاربریتون پست هایی که داخل تاپیک ها گداشتید هست اونوپیدا کنید لینک پستی که عکس داخلش بفرستید

برای لینک پست : پایین پست سمت چپ یه ایکون (Share) روی اون کلیک کنید گزینه لینک پست رو بزنید لینک جدید رو بفرستید
آدرسش رو از بالای مرورگر کپی کنید ، بفرستید

2740
نی نی یار روزی چند تا؟

من اصلا حذف نمیکنم

https://www.ninisite.com/Discussion/Topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران

2706