2737
2734

سلام عزیزان من سرکلاژ شکمی کردم پارسال بعداز چندین بار زایمان زودرس ناموفق بالاخره تصمیم گرفتم سرکلاژشکمی قبل از بارداریم انجام بدم.وخداروشکر الان نی نیمو دارم.این لینکو زدم برا کسایی که مثل من دکترا نا امیدشون کردن و گفتن فقط میتونی رحم اجاره کنی یا نهایتا یبار دیگه  امتحان کنی....و خداروشکر من با سرکلاژشکمی جواب گرفتم.کسایی که مثل خودم هستم پیام بذارید تاجاییکه بتونم تو سایت راهنماییتون میکنم.البته تا جاییکه نی نیم وقت بذاره وارد سایت میشم.

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

خداروشكر كه جواب گرفتيد

سركلاژ شكمي چيه؟

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
خداروشكر كه جواب گرفتيد سركلاژ شكمي چيه؟

ممنون عزیزم.کسایی که توی ماههای بالا دچار زایمان زودرس میشن به دلیل نارسایی دهانه رحم که نمیتونه وزن جنینو تحمل کنه.باید سرکلاژ کنند که معمولا سرکلاژ از پایین ازخود رحم تو بارداری انجام میشه .ولی کسایی مثل من با سرکلاژتو بارداری که میان و دهانه رحمو ازپایین میدوزند،جواب نگرفتیم.مجبوریم ازبالا با سرکلاژشکمی دهانه رحمو قبل بارداری ببندیم.تو اینترنت یزنی باتوضیح کامل براتون میاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم.کسایی که توی ماههای بالا دچار زایمان زودرس میشن به دلیل نارسایی دهانه رحم که نمیتونه وزن ...

بانو جان توروخدا ميشه جواب بديد من دوبار زايمان زودرس داشتم و الان تصميم گرفتم سركلاژ شكمي كنم ميخوام بدونم زايمان هاي شما چطوري بوده كه مجبور به اين كار شديد؟

2728
بانو جان توروخدا ميشه جواب بديد من دوبار زايمان زودرس داشتم و الان تصميم گرفتم سركلاژ شكمي كنم ميخوا ...

سلام عزیزم من بارداری اولم کیسه اب 16هفته پاره شد

با امپول فشار زایمان طبیعی

بارداری دوم 23هفته دهانه رحمم فول شد بادرد و.ترشحات خونی که زایمان طبیعی کردم

بارداری سومم پنج شش هفته بودم که سقط شد 

بارداری چهارم با سرکلاژ مک دونالد که ازپایبن انجام میشه 29هفته دخترم بدنیا اومد کیسه ابم پاره شد درواقع.ومتاسفانه دخترم بهدازبیست روز تو ان ای سی یو فوت کردو اسمانی شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بانو جان توروخدا ميشه جواب بديد من دوبار زايمان زودرس داشتم و الان تصميم گرفتم سركلاژ شكمي كنم ميخوا ...

وبارداری اخرم رفتم سرکلاژ شکمی کردم .که خداذوشکر جواب گرفتم .دکترالبرزی شیراز سرکلاژم کرد.و بارداریمم تحت نظر دکتر حمیرا وفایی بودم.سوالی داشتی تو نی نی سایت پیام بذار جوابت میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=146371972]سلام عزیزم من بارداری اولم کیسه اب 16هفته پاره شد با امپول فشار زایمان طبیعی بارداری دوم 23هفته ده ...[/ سلام مرسي عزيزم كه جواب دادي من بارداريه اولم تو ٢٠ هفته درد زايمان گرفتم و دهانه ي رحمم باز شد و زايمان كردم بارداريه دومم با اينكه طول سرويكسم نرمال بود به خواسته خودم سركلاژ كردم و استراحت مطلق بودم ولي بازم تو ٢٣ هفته دهانه ي رحمم باز شد و سركلاژ پاره شده الان دكتر گفتخ يا بازم بايد شانستو امتحان كني و باردار شي و دارو بديم واسه زايمان زودرس يا اينكه سركلاژ رحمي قبل بارداري شي و من الان نمي وتم چيكار  كنم عملش سخت بود ؟

شماعکس رنگی.رحم انجام دادی؟از لحاظ فضای رحمی و نارسایب دهانه رحم هم بررسی شدی؟

اخه بمن گغتن نارسایی دهانه رحم .یعنی خیلی شل هست و.توی ماه بالا نمیتونه وزن بچرو تحمل کنه.ولی با این وجود همزمان با سرکلاژعمل تشخیصی هیستروسکوپی هم شدم که رحمو بررسی مبکنن که ببینن سپتوم و یا مشکل دیگه نباشه بعدش برام سرکلاژ کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

یغنی هیچ دارویی بهت نداده بودندبرا زابمان زودرس؟

شیاف سیکلوژیست،امپول پرولوتون،اسپرین یا هذچیز دیگه!؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اخه منم یبار سرکلاژ شده بودم قبل از سرکلاژشکمیم،همون بارداریم که تا29هفته پیش رفتم ولی شیاف سیکلوژیست  هرشب ازاول بارداریم و امپول پرولوتون هم از16هفته به بالا هفته ای یکی میزدم که متاسفانه بازم  جواب نگرفتم 

ولی اینباراخرباوجودسرکلاژشکمی 

ششیاف سیکلوژیست،امپول پرولوتون،اسپرین،امپول انکسوهپارین ،مگنیفورت و مکمل های مثل فرفولیک و کبسیم و ...استفاده میکردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ونظرچندتا. کتر قبل از سرکلاژشکمی خاستم همشون گقتن یا رحم اجاره،یا اینکه یباردیگه لمتحان کنم باهر سرکلاژی ،که منم گفتم چون با سرکلاژ معمولی جولب نگرفتم ،همون س کلاژشکمی میخام بشم که خیالم راحتربشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم ببخشيدا مگه ٢٩ هفته بچه با دستگاه نميمونه؟ 

عزیز بیست روز تو دستگاه بود ولی ریه هاش تحمل نکردن زیردستگاه پاره شدنو برام نموند متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانوم خوبی؟میشه لطفا جواب منو بدید من خیلی نیاز به راهنماییتون درمورد سرکلاژ شکمی دارم.اینکه عملش چطور بود؟درد داشت نداشت یا اینکه تو بارداری چه وضعیتی داشتید؟بازم استراحت شدید بودید یانه؟ایا بازم میتونید باردارشید؟ایت طبیعی باردارشدید؟ممنون میشم جواب بدید

سلام خانوم خوبی؟میشه لطفا جواب منو بدید من خیلی نیاز به راهنماییتون درمورد سرکلاژ شکمی دارم.اینکه عم ...

سلام عزیزم،عملش با لاپارسکوپی بود و نسبت به زایمان هایی که داشتم دردش کمتربود فقط بغدازاینکه بهوش اومدم تاچندساعت بخاطر گازهایی که وارد شکم میکنند تا بتونند عملو انجام بدن درد داشتم که اونم هرچه مایعات بیشستربخوری زودترخوب میشی.اره عزیزم من طبیعی باردارشدم .خودم سه ماه استراحت دادم به بدنم بعدش اقدام کردم ماه دوم اقدامم باردارشدم.البته پزشکم گفت ازهمون ماه اول اقدام کن،که من نکردم.عزیزم این سرکلاژبعداز زایمانم گغتم بازنشه که اینشالا برا بارداری بعد استفاده بشه.سرکلاژ دایمی هست.پزشکم گفت استراحت نسبی ولی من خودم ریسکشو نکردم .وهمش خابیده بودم وفقط دسشویی و حمام و ازمایش و دکتر میرفتم،کارای خونمو انجام نمیدادم.اخه پزشکا جدبدا کلا اعتقادی به استراحت مطلق ندارن ولی من بعدلزچهار باردای ناموفق دیگه میترسیدم ریسکشو بکنم،براهمین همش استراحت میکردم. ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706