2733
2734

سلام وقت همگی به خیر 

عزیزان کاربرانی که به هر دلیلی کاربریشون بسته شده باشه فقط و فقط از طریق تماس با ما یا تلگرام ادمین به شماره 09191027600 درخواست بدن برای برگشتن کاربری (بعد از تعطیلات به صورت روزانه و منظم پاسخ داده میشه)

نی نی یار ها فقط میتونن راهنماییتون کنن که تماس با ما درخواست بدید

توجه کنید هیچ کاربری بی دلیل تعلیق نمیشه همه کاربران باید قبل از درج پست یا تاپیک  قوانین سایت  رو مطالعه کرده باشن

کاربرانی که چندین بار کاربریشون برای بحث سیاسی بسته شده دیگه کاربریشون باز نمیشه

کاربران آقایی که بخاطر ایجاد مزاحمت بسته شدن دیگه کاربریشون باز نمیشه!

سوالات و پست های جنسی نا متعارف دیگه باز نمیشه

کاربرانی که از عمد تاپیک هایی میزنن که جو فروم رو بر هم بزنن کاربریشون دیگه باز نمیشه

در غیر این صورت بنا به تخلف کاربران بین 3 تا 10 روز کاربری بسته میمونه

خیلی از کاربرها تماس با ما پیام میدن اما نه تلگرام دارن که ما پاسخشونو بدیم نه ایمیلی میفرستن لطفا هنگام پیام دادن مشخصات کامل خودتونو بفرستید

ممنون از همگی  

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

سلام نینی یار

بعضی از کاربر ها واقعا مواردی که گفتید رو رعایت کردن اما کاربریشون لغو شده

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
سلام نینی یار  بعضی از کاربر ها واقعا مواردی که گفتید رو رعایت کردن اما کاربریشون لغو شده

اره خوب من کاربری simge  هستم موندم واسه چیه ک اکانتم باز نمیشه هیچ کدوم از قوانینی هم ک گفتن نقض نکردم

مدیرفعلی سایت پرژک هستم

فقط خواستم باهم اشنا بشیم نی نی یار😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

تلگرام ندارم من😪نمیشه بیام پیویتون شماره کاربریمو بدم تا برش گردونید؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
سلام نینی یار  بعضی از کاربر ها واقعا مواردی که گفتید رو رعایت کردن اما کاربریشون لغو شده

عزیزم واقعا شاید نمیدونن یه سری موارد مشکل داره

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
عزیزم واقعا شاید نمیدونن یه سری موارد مشکل داره

نه میدونن

اتفاقا خیلی هم محترم بودن ولی چون کاربر آقا هستن ما نمیتونیم درخواست بدیم تا برگردن چون خودمون هم قطع میشیم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
خب اینارو که باز نمیکنین.پس چه موردهایی رو باز میکنین؟     همه رو گفتین برگردنده نمیشه که ...

بحث و دعوا توهین ، درخواست خودشون خیلی از موارد باز میشه

ولی طبق تجربه کسایی که برای بحث سیاسی و مذهبی بسته میشن دوباره هم تاپیک سیاسی میزنن

و کلا یه عده خاص از قصد عضو سایت میشن که جو رو منحرف کنن

2706