2733
2739

خیلی زوده که

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بی بی چکم‌منفی شد خیلی ناراحتم پس زوده فعلا؟

وا خیلی زودههه من روز موعدم زدم یه خط خیلیییی کم رنگ انداخت 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2738
تا چه روزی اقدام داشتید ؟ دارو خوردی

نه دارو نخوردم تا ۱۹ سیکل اقدام داشتم شاید امروزم داشته باشم ولی امروز زیر شکمم درد می‌کنه نمیدونم چیکار کنم

باردار نیستم ب امید بارداری تو این ماه تیکر زدم یه صلوات برای همه منتظرا
یعنی دوباره اقدام کنم؟دو شبه اقدام نداشتم

خوبه  اگه اواسط سیکل اقدام داشتی کافیه.اشکال هم نداره دوباره اقدام کنی...ولی وسط سیکل هنوز سلول جنین تشکیل نشده که علایم بارداری بیاد سراغت یا ازمایشت مثبت بشه..

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
خوبه  اگه اواسط سیکل اقدام داشتی کافیه.اشکال هم نداره دوباره اقدام کنی...ولی وسط سیکل هنوز سلول ...

ببخشید من ۲۱ سیکلم زیر دلم درد خفیف دارم با لکه های کرم رنگ و زرد رنگ. خیلییی کم البته. واسه چیه ؟ امروزم اقدام کنم ؟

باردار نیستم ب امید بارداری تو این ماه تیکر زدم یه صلوات برای همه منتظرا
نه دارو نخوردم تا ۱۹ سیکل اقدام داشتم شاید امروزم داشته باشم ولی امروز زیر شکمم درد می‌کنه نمیدونم چ ...

منم تخمدان چپم درد میکنه

اقدامتو بکن تا آخر سیکل

ببخشید من ۲۱ سیکلم زیر دلم درد خفیف دارم با لکه های کرم رنگ و زرد رنگ. خیلییی کم البته. واسه چیه ؟ ا ...

این ماه اقدام داشتی،؟؟؟اره حتمن اقدام کن.لکه هات بو داره؟

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم