2733
2734
عنوان

به نظرتون با عمم حرف بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باهاش حرف بزن ولی صمیمی نشو_خدا خودش همه چیز رومیبینه😘

بخدا دیگه خسته شدم هی نفرین میکنه سرهیچی

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2731

بستگی به خودت داره عزیزم

من آدم کینه ایی نیستم...زود میبخشم.. ولی اگه کسی تعداد بدی هاش بهم زیاد باشه (بدون اینکه من تقصیری داشته باشم) همچین آدمی رو نمیتونم ببخشم و هیچ وقت باهاش هم‌کلام نمیشم

ضمن اینکه اون موقعی که شما وضعیت خوبی نداشتی اون همش بهت بد و بیراه میگفته، حالا که شوهرت کار خوب پیدا کرده یهو اون شده عمه ی مهربون؟! 😐

« لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ إلّا بِاللهِ العَلیِّ العَظیم »

🌷 🌷

🌼 امیرالمومنین (عليه‌السلام):

🔸 عذرخواهى ، نشانه‌ی خردمندى است. 🔹

🌺 اولین‌ نفری‌ که‌ عذرخواهی‌ میکنه، شجاع‌ترینه.

🌸 اولین نفری که می‌بخشه، قوی‌ترینه.

🌹 و اولین نفری‌ که‌ فراموش‌ میکنه، شادترینه!

💎 معذرت‌خواهی، شکستن غرور نیست!

💝 نمایش ادب است.

💝

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
 مشکل روحی روانی داشته !؟؟ همون جواب سلام بده 

نه کلا با من اینجوره دختر عمومو دوس داره در حالی که کل خونواده پدریم منو خییلی دوس دارن ولی من با همشون قهرم سر چیزای که قبلا اتفاق افتاده 

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

در حد سلام خدافس بیشتر نهههه

مگه چکارش کرده بودی ک اینقدر کینه ات رو داشته😕😕😕😯

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
منم دوس ندارم به مامانمم گفتم

نمیشه ک چندسال هرکار خواست بکنه بعدشم ب راحتی بخشیده بشه نبخش تا واسه بقیه هم عبرت بشه هرکسی ب خودش اجازه نده هرطور خواست رفتار کنه

خانمای اصفهانی میشه لطفا اگه کار سرایداری 
بخدا دیگه خسته شدم هی نفرین میکنه سرهیچی

عزیزم اگه قراربود نفرین هر آدمی بگیره که الان نسل بشرمنقرض می شد_نفرینش بخودش برمی گرده بزار تا میتونه نفرین کنه_شما بخاطر خدا حداقل درحد جواب سلام شده جوابش روبده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
منم دوس ندارم به مامانمم گفتم

منم به جورايي اين تجربه رو دارم البته يه كم ارام تر 

منم ٣-٤سال محل ندادم حرف نزدم سلام نكردم همه فاميل هم ميدونستم علت رو تا دو سال پيش عيد اومدن خونه مامانم اينا اخه مامان و بابام هم باهاش سنگين. رفتار ميكردن بعدش بابام گفت بريم خونشون و تموم شه يادمه از ذوووق داشت پس ميفتاد ديگه الان دو سال ميريم و ميايم دعوتمون مبكنه 

منم بخشيدمش 

2706