2733
2734
عنوان

پسرم پس کی میخواد حرف بزنه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3171 بازدید | 55 پست
پسرای داییم چهار سالگی شرو ب حرف زدن میکنن و تا کلاس اول هنو مث بچه ها دست پا شکسته ص میکنن، یکیشونم ...

خو آخه این باهوشم نیس

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭

پسرها دیرتر حرف میان نگران نباش عزیزم بچه جاریم تا 5 سالگی نمیتونست درست حرف بزنه. خیلی داغون بود یدفعه درست شد. مامانش دیگه خودشو جر داد تا بچه حرف زدن یاد گرفت 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از دوسال و نیمگی پیگیر دوا دکتر شدیم

سلام عزیزم بچتون به گفتاردرمانی نیاز داره، حتما ببرش چون گلدن تایم یادگیری زبان 3 تا 5 ساله،. بعد از اون دیگه درجاتی از حرف نزدن رو داره. حتما اقدام کنین دوست عزیز

با خودت رابطه اش خوبه اگه اره خودت فعلا باهاش کار کن در حالت بازی

از بازی نشستنی متنفره.مثلا الان باید مهره نخ کنه مکعب بچینه.هیچ کاری بلد نیس.فقط تو شوت میکنه.ختی فوت کردنم بلد نیس

2731
خو آخه این باهوشم نیس

گلم گفتار درمان خوب و با حوصله براش پیدا کن به حرف هایی که میگن پسر ها دیر به حرف میان توجه نکن به منم این میگفتن متاسفانه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
یعنی موقع زایمان اکسیژن بهش نرسیده

خب تاثیرش رو نمره هوش بوده یا تشنجی چیزی داشته خدای نکرده ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
سلام عزیزم بچتون به گفتاردرمانی نیاز داره، حتما ببرش چون گلدن تایم یادگیری زبان 3 تا 5 ساله،. بعد از ...

گفتاردرمان خوبم آخه پیدا نمیشه کرد.بخدا ۴جا عوض کردم به نتیجه نرسیدم

از بازی نشستنی متنفره.مثلا الان باید مهره نخ کنه مکعب بچینه.هیچ کاری بلد نیس.فقط تو شوت میکنه.ختی فو ...

خب تلگرام داری اگه اره کانال اموزشگاه رستا دنبال کن کلی بازی داره تو بازی باهاش گفتار هم کار کن و از کانال یک گفتار درمانم به نام خلیلی میتونی کمک بگیری بعد از کرونا اگه تهرانی ببرش پیش خانم دهقان راهنمایی ات میکنه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
گفتاردرمان خوبم آخه پیدا نمیشه کرد.بخدا ۴جا عوض کردم به نتیجه نرسیدم

کدوم شهری ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
گلم گفتار درمان خوب و با حوصله براش پیدا کن به حرف هایی که میگن پسر ها دیر به حرف میان توجه نکن به م ...

میدونم عزیزم.بچه ای که نرمال نباشه قشنگ معلومه.دیگه ربطی به پسر دختر بودنش نداره.هم سن های این شعر و قصیده میخونن.اونوقت این تازه به مرحله آوا سازی رسیده

میدونم عزیزم.بچه ای که نرمال نباشه قشنگ معلومه.دیگه ربطی به پسر دختر بودنش نداره.هم سن های این شعر و ...

اشکالی نداره با قبل خودش مقایسه کن بچه متفاوت فقط باید با خودش مقایسه کرد اشتباه من نکن منم اول پسرمو  با همسن و سال هاش مقایسه میکردم و چقدر الکی زمان از دست دادم