2733
2734
عنوان

پسرم پس کی میخواد حرف بزنه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3171 بازدید | 55 پست
ام آر آی و نوار مغز گرفتیم

انشاالله درست میشه 

دارو هم دادین بهش؟ بقیه مراحل رشدش خوب بود؟ مثلا راه رفتنش و ....

منم خیلی زایمان سختی داشتم حتی موقع زایمان دست پسرم شکست تا ۲ ماه بسته بود میگم نکنه تاثیر سختی زایمان باشه روی بچم.‌😭😭خدا خودش به داد همه برسه

انشاالله درست میشه  دارو هم دادین بهش؟ بقیه مراحل رشدش خوب بود؟ مثلا راه رفتنش و .... منم خیل ...

نه بابا از همون اول دیر نشست دیر راه رفت.دیر حرف زدنم که داره.براش رسپریدون نوشت دکتر بهش نساخت گفت اصلا دارو دیگه بهش نده.فقط کار و گفتار ببرش.فعلا هم که بخاطر ویروس کوفتی کار و گفتار تعطیله

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا از همون اول دیر نشست دیر راه رفت.دیر حرف زدنم که داره.براش رسپریدون نوشت دکتر بهش نساخت گفت ...

انشاالله اینم درست میشه بهرحال مراحل قبلی دیر بوده ولی درست شده اینم درست میشه

انشاالله اینم درست میشه بهرحال مراحل قبلی دیر بوده ولی درست شده اینم درست میشه

خدا از دهنت بشنوه من همش نگرانم مدرسه عادی نره😭😭😢

دوستان میشه واسه خوب شدن حال پسرم یه صلوات بفرستید.خیلی این روزا حالم خرابه😭😭😭
2728
خدا از دهنت بشنوه من همش نگرانم مدرسه عادی نره😭😭😢

اه خدای من از الان برای سالهای بعدی نگران نباشید ادم نمیتونه یک روز بعدش رو پیش بینی کنه. چه برسه به ۳ سال اینده. خدا بزرگه. چرا مدرسه عادی نره فقط کمی دیرتر حرف زدنش شروع شده. واقعا مادر بودن چقدر سخته. من خیلی شنیدم که بچه یهو خودش به حرف امده درست میشه. من دیدم با خیلی مشکلات شدید حرف زدن پسر شما که الحمدالله مشکل عمده ای نداره

2740

سلام دوست عزیزم بیش از یکسال از این تاپیکتون میگذره و امیدوارم پسر عزیزتون به حرف اومده باشه خواهش میکنم درخواست دوستی منو قبول کنید و اگر ممکنه از تغییرات پسرتون در این یکسال بفرمایید من هم با دخترم درگیرم

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
از دوسال و نیمگی پیگیر دوا دکتر شدیم

سلام .پسرمنم حرف نمیزد وخیلی خسته ودرمونده بودم به معنی واقعی .امابا ویس های ولا موسوی وقطع کامل فضای مجازی پسرم نسبت به پارسال عالی شده.شماره دستیارشون

خانم فقیهی  ‎0916 050 6239

السلام علیک یا صاحب الزمان برای سلامتی امام زمان و تعجیل درفرج صلوات.بیایید برای نزدیک شدن ظهور ترک گناه کنیم. .اللهم عجل لولیک الفرج . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سلام دوست عزیزم بیش از یکسال از این تاپیکتون میگذره و امیدوارم پسر عزیزتون به حرف اومده باشه خواهش م ...

سلام .پسرمنم حرف نمیزد وخیلی خسته 

ودرمونده بودم به معنی واقعی .امابا ویس های ولا موسوی وقطع کامل فضای مجازی پسرم نسبت به پارسال عالی شده.شماره دستیارشون

خانم فقیهی  ‎0916 050 6239

السلام علیک یا صاحب الزمان برای سلامتی امام زمان و تعجیل درفرج صلوات.بیایید برای نزدیک شدن ظهور ترک گناه کنیم. .اللهم عجل لولیک الفرج . اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم