2733
2739
پسر من 3 سال و یک ماهشه ولی حتی آبم نمیگه😞 یعنی منم امیدوار باشم؟ 😭

عزیزم مهارت کلامی هیچ ربطی به هوش ریاضی نداره. اما شما بچت رو دکتر ببر که همه چی رو چک کنه و خیالت راحت بشه.😊 شنواییش خوبه؟ با بچه های دیگه ارتباط برقرار میکنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان سه سال و هشت ماهشه. 

شش ماهه جمله بندیشم خوب شد. 

یهنی رسید به بچه های هم سنش 

هوشش عجیب یعنی خودم میمونم از بعضی حرفاش و کاراش 

بازی های فکری و اولین بار انجام میده بدون نیاز به یاد دادن 

2740
عزیزم مهارت کلامی هیچ ربطی به هوش ریاضی نداره. اما شما بچت رو دکتر ببر که همه چی رو چک کنه و خیالت ر ...

از خرداد ماه 98 پیگیریم.. پیش روانشناس بردیم، متخصص مغز و اعصاب بردیم(هم شهر خودمون و هم تهران) همه میگفتن اوتیسم..اومدیم شهر خودمون مرکز اوتیسم پیدا کردیم و کاردرمانی رو شروع کردیم، بازم اوایل میگفتن علائم به نفع اوتیسمِ ، ولی یه مدت که کار کردن باهاش گفتن نه اوتیسم نیست و اختلال حسیِ ... میبردیمش کاردرمانی که کرونا اومد و تعطیل شد.. 90درصد حرفامونو نمیفهمه..این که حرف نمیزنه زیاد اذیتم نمیکنه ولی خیلیییییی ناراحتم که حرفامونو نمیفهمه ، واقعا اذیت میشم..حتی معنی کفش، توپ، ماشین و این چیزارو نمیدونه😔

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین بستگی ب رفتاراش داره اینک از کی راه رفته و یا چ رفتارایی میکنه 

من دخترم ۳ سالش بود حرف زد نگران بود اوتیسم داره 

معمولا هرچیزی ک بازی میکرد قل میداد وسواس داشت در باز رو میبست عینک رو اگر از رو چشمم برمیداشتم میزاشت رو چشمم دوباره

ولی من ب جراح مغز یکی از اشناهامون ک شاگرد پرفسور سمیعی بود و بهش اعتماد داشتم نشونش دادم رفتاراس رو دید کلی فیلم از دخترم فرستادم 

دختر من با بچه ها بازی میکرد خوشبختانه گوشه گیر نبود و پارک دوست داشت رو فیلمی خیلی کلیک نمیکرد ک حتما اون کارتون رو نگاه کننه مثلا اوتیسمی ها اگر اون فیلم رو قطع کنی ی کارتون دیگ بزاری عصبی میسن و نمیتونن تحت هیچ شرایطی غیراونو ببینن و هزار علایم دیگ ک منو نکران کرد ولی الان حرف میزنه زرنگه میدونه توپ رو باید مثل ی فوتبالیست بازی کنه و خروف انگلیسی و اعداد  و .. بلده در سن سه سالگی و... 

معمولا بچه های اول دیر حرف میزنن و ارثی هم هست و  شرایط بارداری هم رو این روند تاثیر داره رو روحیش و .. 

از خرداد ماه 98 پیگیریم.. پیش روانشناس بردیم، متخصص مغز و اعصاب بردیم(هم شهر خودمون و هم تهران) همه ...

اعصابتو الکی خورد نکن. مهارتهای کلامی و ارتباطی هیچ ربطی به هوش ریاضی نداره. این بچه ها خیلیاشون بیش از حد باهوش اند و نابغه اند. پیگیر باش اما ناراحت نه. این جور مهارت ها با کار درمانی و... درست میشه🥰من بچه یکی از فامیلامون هم همین طور بود و الان که ۷ سالشهتا حد خیلی زیادی عادیه و البته بی نهااااایت باهوش. 

ببین بستگی ب رفتاراش داره اینک از کی راه رفته و یا چ رفتارایی میکنه  من دخترم ۳ سالش بود حرف ز ...

اینا رو گفتم ک استرس نده ب خودت من دخترم خیلییی رفتارای خاص داشت . 

البته من موقع زایمانم طبیعی بود بچم اولش گریه نکرد تا یک دو دقیقه فکر کردم مرده بود 

از خرداد ماه 98 پیگیریم.. پیش روانشناس بردیم، متخصص مغز و اعصاب بردیم(هم شهر خودمون و هم تهران) همه ...

اگر اوتیسم نیست من یه سری کارا و بازی هایی هست که بگم باهاش تو خونه انجام بده برای تقویت حسا ش

2706