2737
2739
عنوان

بی بی چک

82 بازدید | 9 پست

من زیر نظر دکتر مشکی تو اهوازم . بهم دارو داده بود گفت اگه این ماه عقب انداختی بیا پیشم. حالا که بخاطر کرونا همه جا تعطیل شد، دوازده روز عقب انداختم ولی چند روز پیش بی‌بی چکم منفیه، سابقه نداشتم اینقد عقب بندازم. به نظرتون ممکنه چی باشه 

شاید استرس داشتی دارو چی استفاده کرددی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

استرس..کیست..تنبلی..رژیم خاصی..قرصهای انتی باکتری و ...

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چند روز دیگه صب کن بعد بی بی بزن انشالله مثبت بشه 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2728
انشالله، ولی روز نهم بی بی زدم منفی بود 

برای بعضی ها یکم دیر و زود نشون میده شاید تو جز اون دسته هایی باشی که دیر نشون بده توکلت به خدا

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2738