2733
2734
خوش ب حالتون. من ۲۵ سالمه یکساله اقدام. هنوزم مامان نشدم

یکسال ک چیزی نیس گلم

نبینم نا امید شده باشیا

ایشالا ب زودی مامان میشی😍😍😍

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من که خودم هیچ وقت بچه نمیارم ولی سن مناسب به نظرم ۲۸ به بعد هست که یه چیزی هم از جوانی و زندگی خود ...

واي بالاخره يكي پيدا شد مثل خودم بچه نخواد😂

خوشبختم اَز اشناييت 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
واي بالاخره يكي پيدا شد مثل خودم بچه نخواد😂 خوشبختم اَز اشناييت 

منم هستم 😂

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
کی ازدواج کردی؟ چرا اینقدر زود؟

16 سالم بود ازدواج کردم

سه سال جلوگیری سفت و سختتت داشتم فقط یکبار یه ذره پیشاب همسرم ریخت روی واژنم

با همون باردارشدم😂😐

اصلن فک نمیکردم بگیره وگرنه قرص میخوردم

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤
واي بالاخره يكي پيدا شد مثل خودم بچه نخواد😂 خوشبختم اَز اشناييت 

الان که خیلیا نمیخوان عزیزم

تو فامیل ما مدت هاست کسی بچه نمیاره دیگه

منم خوشبختم عزیزدلم❤🤝

الان که خیلیا نمیخوان عزیزم تو فامیل ما مدت هاست کسی بچه نمیاره دیگه منم خوشبختم عزیزدلم❤🤝

اره دقیقا... خدایش بااین شرایط ادم خیلی خیلی میترسه ازمسئولیت ب این بزرگی 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤

من ۱۹ سالمه و فندوقم ۳ ماهه تو دلمه❤️❤️

12 بهمن ❤️اولین بی بی چک مثبت ❤️ ۱۰ اسفند ❤️شنیدن زیبا ترین صدای دنیا💞قلبش ❤️ ۹ فروردین ❤️اولین دیدار من و پسرم ❤️۹ اردیبهشت ❤️آنومالی و اینکه نی نی ام صحیح و سلامته❤️💞۲۸ اردیبهشت ❤️اولین تکون فندق مامان❤️💞اسمتم من و بابایی انتخاب کردیم بزاریم 🥰سامیار🥰فرشته کوچولوم
درسته عزیزم من واقعا دلم نمیخواد باردار بشم هم برای سلامتی خودم و هم شرایط کشور

من فقط و فقط از مسئولیته میترسم. ی ام اینکه خودمون کلی ارزوی براورده نشده داریم کلی خواسته . بعد بچه ک بیاد دیگه باید فقط بچه رو ساپورت کنی‌ . نمیگم کلا نه ولی الان ۲۳سالمه . فعلا وحالاحالاهااا فکرشم نمیکنم ‌ 

2706