2733
2739
عنوان

😔شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 103 پست
خب اگر میخوای طلاق بگیری الان بگیر ، به کسی هم نگو رابطه داشتی ، بعد اگر خواستگار داشتی خودت بهش بگو ...

بنظرتون ایناروبه خواستگارش بگه باورمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی همچین حرفیروبه خواستگارش بگه واون باورنکردودیگه رفت وپشت سرشم نگاه نکردچی؟؟؟؟؟؟؟ پس بهترش اینه همچین چیزیروهیچوقت به هیچ خواستگاری نگه حرف بندازه دنبال خودش...... 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 
گیر میده بهم اینستا نمیزاره نصب کنم ولی خودش بیس چاری پلاسه تو اینستا 

چرا با خانوادت مشورت نمیکنی؟

اگر منطقی و عاقلن باهاشون درمیون بذار، آخه منطقی نیس بخاطر اینکه دوشیزه نبودنت توجیه بشه بیای عروسی بگیری وقتی فقط توفکر جدایی هستی

فعلا که وضعیت کرونا معلوم نیست، عروسی رو عقبتر بنداز مشاوره برو، یه تصمیم عاقلانه بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه ابروم میره چجور تو روی مامان بابام نگا کنم

بگو میریم ماه عسل عروسی نگیر به خاطر پدرمادرت اون بدبختو میخوای خرج بذاری رو دستش

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
2728
چرا عروسی بگیره اصلآ؟بگه میریم ماه عسل داماد آدم نیست؟

آره اینم خوبه

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
اولا شما تو تاپیک قبلیت گفتی یک ساله ازدواج کردم دوما کسیکه اجازه میده نامزدی یکسال و نیم طول بکشه ...

اره من خودم 5سال نامزد بودم خیلی دوران گندی بود بزرگترا این تصمیمو گرفته بودن زندگیم کلا برباد رفته اس.حتی دخترم بودم ورابطه باهم نداشتیم تو 5سال الان یه پسر دارم و دوس دارم طلاق بگیرم چون شوهرم هیچ خصوصیت خوبی نداره .بنظر من بدون اینکه ازدواج کنی جدا شو اگر میدونی بدردت نمیخوره

من نمیدونم چیکار کنم کلا گیجم بهم‌گیرای الکی میده نمیزاره ارایش کنم میگه بینیت بزرگه میگم‌پول بده عمل کنم میگه نمیدم میگم کور بودی اول منو گرفتی ندیدی بینیمو  میگه خفه شو میگم ببر منو گردش نمیبره الانم ک بهونه ی کرونارو گرفته کلا خیلی بد اخلاقه 

2738
😑😑😑

چیه عزیزم؟شمام مثه من حرفی نموند واست؟😂😶🤦‍♀️

قُربُـــون تَپِشِ قَلبِت بِرَم کِ بِ عِشـــقِ مَن میَتپه💓💍👫🧿مهربونا،میشه یه صلوات بفرستین واسه حاجته من؟ممنونتونم🌹
چرا با خانوادت مشورت نمیکنی؟ اگر منطقی و عاقلن باهاشون درمیون بذار، آخه منطقی نیس بخاطر اینکه دوشیز ...

چی بگم وقتی اونا گفتن نرو بهش غریبس من گفتم فقط باهاش ازدواج میکنم کسی دیگرو نمیخوام

من نمیدونم چیکار کنم کلا گیجم بهم‌گیرای الکی میده نمیزاره ارایش کنم میگه بینیت بزرگه میگم‌پول بده عم ...

بهترین راه اینه باخونوادت صحبت کنی اینطوری که بدبخت میشی بعدم توکه میگی زوری بوده پس چرانمیگی کاری نکردی که

بنظرتون ایناروبه خواستگارش بگه باورمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی همچین حرفیروبه خواستگارش بگه واون باورنکردودی ...

بالاخره که چی ؟ وقتی قرار به ازدواج باشه اون پسر باید بفهمه یانه ؟ همون اول کار بگه خیلی بهتره چیزی نیست که بشه پنهانش کرد ، بعدشم وقتی عقده ، مهر طلاق بخوره به شناسنامه اش دیگه چه حرفی پشتش باشه ، همه هم میدونن این خانوم شوهر داشته مطمئنا هرکی هم بخواد بیاد خواستگاریش یا درجریانه یا تو همون جلسه اول خانواده دختر بیان میکنن که دخترمون یه ازدواج ناموفق داشته .

دوسه مثقال خریت ز خران چیزی نیست ؛ آدمی هست که الحق دوسه خروار خر است . کاربری اولم که از سال۹۷ داشتمش بخاطر یه بیشعور تعلیق شد🤬 خوب شد محض اطمینان با یه شماره دیگه‌ هم عضو سایت شده بودم ، یعنی این آینده نگری و محکم کاری که برای سایت کردم برای زندگیم میکردم الان یه کاره ای شده بودم 😂😁
2706