2733
2734
عنوان

😔شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1802 بازدید | 103 پست
😭😭😭😭گفتم که خداااا  هیچکس نمیگه چیکار کنم  دیگه نمیخوامشششش

یه کاری کن خرج عروسیت کم بشه

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب اخه نمیخوامش اذیتم میکنه گیرای الکی میده

خوب از الان جدا شو چرا داری بدبختش میکنی بعد عروسی میخوای طلاق بگیری؟

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤

مگه  بچه بازیه

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
توکه گفتی ۱سال ازدواج کردی

من موندم متولده۸۰ و یه بچه نه ماهه...من خرفی ندارم دیگه😶✌🤦‍♀️

قُربُـــون تَپِشِ قَلبِت بِرَم کِ بِ عِشـــقِ مَن میَتپه💓💍👫🧿مهربونا،میشه یه صلوات بفرستین واسه حاجته من؟ممنونتونم🌹
2740
😭😭😭😭گفتم که خداااا  هیچکس نمیگه چیکار کنم  دیگه نمیخوامشششش

شرایط سختیه اگ نمیخواستیش چرااصلاجواب مثبت دادی بهش چرااحازه رابطه داری اصلا

نمیدونم چکاربایدبکنی 

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
من موندم متولده۸۰ و یه بچه نه ماهه...من خرفی ندارم دیگه😶✌🤦‍♀️

😑😑😑

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

علت طلاق

عدم اجازه برای نصب اینستا

والله ب من میلیارد میلیارد هم بدن اینستا نصب نمیکنم

لطفا وقتی هنوز درگیر حواشی هستین وارد ازدواج نشید

الان میگی اینستا بری توی زندگی و مشکلاتش میخواهی چیکار کنی پس!!!

اخه گیرالکی دادنم شد بهونه😐😐 گفتم الان میگی کتکم میزنه و فلان...برو بشین سرزندگیت..بعدشم مامان بابای بیچارت چ گناهی کردن ک جهاز بخرن و خرج بدن بعد طلاق بگیری...درضمن برو قشنگ صحبت کن باشوهرت مشکلتو از ریشه حل کن

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2706