2733
2739

عزیز چرا موقع ای ک بدنیا میای فامیلیه پدرو روت میذارن ؟

چون اگر اتفاقی بیوفته مادر هیچ وقت پا جلو نمیذاره یا مثلا اگر پدرو مادر فوت کنه هیچ وقت خانواده ی مادر حضانت بچه رو قبول نمیکنن 

الان هم مادره شما طلاق گرفته و درسته شمارو بدنیا اورده اما اینو بدون یک مرد میتونه با ی بچه زن بگیره اما یک زن وقتی بچه داشته باشه هیچچ وقت ازدواج نمیکنه 

مادرت حتما با خودش گفته اسم و فامیلیه شوهرم رو بچس هرچی میشه اخرشم بچه ی اون میشه چرا سرنوشتمو خراب کنم با یک بچه من نمیتونم ازدواج کنم 

چه شرایطی آخه ؟ من اصلا ذهنم نمیتونه بپذیره مثلا مامان خودم گذاشته رفته  وقتی دو ماهه بودم مش ...

عزیزم 

درکت می‌کنم 

ولی بی شک مادرت نمی خواسته اینطور بشه 

حتم بدون دوست داره 

شرایط روحی مالی فشار های جامعه خانواده ها ترس بیشتر شدن حس  وابستگی بین مادر و فرزند 

لطفا اصلا به این که میگن یا مینویسن 

مادر بیرحم بود بی احساس بود 

جمله زشت مادر بچه رو ول کرد 

و تمام این ها رو ندیده بگیر 

خودت مادر میشی و میفهمی فرزند یعنی چی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=130760997]چه شرایطی آخه ؟ من اصلا ذهنم نمیتونه بپذیره مثلا مامان خودم گذاشته رفته  وقتی ...

گناهی ندارید بنظرم ولی خب اون بچه چه گناهی داره

من از ۴_۵سالگی عکسشو دیده بودم دوسش داشتم ولی همینکه پیداش شد متنفر شدم ازش حتی الان که میدونم مریضه و بهم نیاز داره 

2731
چه شرایطی آخه ؟ من اصلا ذهنم نمیتونه بپذیره مثلا مامان خودم گذاشته رفته  وقتی دو ماهه بودم مش ...

مامانت هم دلایل خودشو داشته 

مثلا شوهر من زن دوم گرفته بوده پسره من دو سالش بود بهش میگفت مامان جون

وقتی من فهمیدم و درخواست طلاق دادم همه جوره خودش و خانوادش با بچه اذیتم میکردن منم به اونا گفتم من بچه این مرتیکه مفنگیه خیانتکار و نمیخوام ولی حق ملاقاتش و گرفتم 

الان تهدید جدیدش اینه بزاره هفت ساله بشه فقط ماهی دو ساعت بیرون از خونه میتونی ببینیش

منم گفتم من از خدامه تو عرضه بزرگ کردن و نگهداری از بچه رو داشته باشی

عزیز چرا موقع ای ک بدنیا میای فامیلیه پدرو روت میذارن ؟ چون اگر اتفاقی بیوفته مادر هیچ وقت پا جلو ن ...

كاملا موافقم 

بعدم ماها كه بقيه رو سرزنش ميكنيم چرا اينكارو كرن و فلان ...شايد تو شرايطش باشيم و همون كارو.بكنيم 

هميشه حرف زدن سادست و خرجي نداره هي بشينيم بقيه رو محكوم كنيم 

2738
خوبه که همسرتون میتونه احترامشونو داشته باشه  من نتونستم خیلی اذیت کردم مامانمو

باورت میشه شوهرم کل موهاش سفید شده بسکه اذیت شد چند باری بامادرشوهرم دعوام شد سر اینکه هنوزم ول کن نیستن،پول میخوان باید هرروز خانومو ببری بیاری،والا شوهرم از صفر زندگیشو شروع کرد تهشم هردوتاشون طلبکارن،روزایی که بی پول بودیم هیچکدومشون ی احوالی از ما نپرسیدن حالا که به جایی رسیده شوهرم شده پسرشون ،روز اول عید همیشه دعواس که اول خونه کدومشون بریم،پدرشوهرم زن دوم داره و اون خیلی حساسه  رو رفت و امد پسرای شوهرش

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم
ازش نپرسیدی دلیلشو؟

چرا دلیل که زیاد داره ولی من قانع نمیشم اصلا 

بچه دار که شده شوهرش گفته نمیخوامت سنش کم بوده مشکل مالی داشته و...

ولی من نمیدونم راست میگه یا دروغ 

حتی اگه راست هم باشه قانع نمیشم 

قطعا بهترین راه رو انتخاب کردی 

نه اون بچه گناه داره

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
چرا دلیل که زیاد داره ولی من قانع نمیشم اصلا  بچه دار که شده شوهرش گفته نمیخوامت سنش کم بوده م ...

مادر منم ازازدواج اولش يه دختر و يه پسرشو ترك.كرده ولي با دخترش در ارتباطه خواهر ناتنيمه باهم در ارتباطيم 

كاملا موافقم  بعدم ماها كه بقيه رو سرزنش ميكنيم چرا اينكارو كرن و فلان ...شايد تو شرايطش باشيم ...

بچه پیش مادر باشه اتفاقی واسش بیفته پدر میتونه شکایت کنه

پسرم دو سالش بود من دانشجو بودم کار میکردم پدر و مادرم تحت هیچ شرایطی بچه اون آدم و قبول نمیکردن کار کردم سر پای خودم ایستادم الان حداقل واسه پسرم رفاهی درست کردم که همه بچه های فامیل حسرتشو میخورن 

باورت میشه شوهرم کل موهاش سفید شده بسکه اذیت شد چند باری بامادرشوهرم دعوام شد سر اینکه هنوزم ول کن ن ...

میدونید منم خیلی دارم اذیت میشم مشاور زیاد رفتم ولی نشد 

فقط شاید تو این سایت چند نفری رو پیدا کردم که کمکم کردن 

من از بچگی کس دیکه ای رو مامان صدا کردم آخه 

2706