2733
2734
عنوان

خانومایی ک زایمان داشتید بیاید خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 51 پست
دستن نزن بهشون  اول دستمال و بعدبا شسوار خودت خشک کن

اصن دست نمیزدم

امروز مجبورشدم😩😥😢

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
امروز روز هفتمه برا شما لایه رویی بازشد یا داخل؟؟ من ن میگم ک دردو سوزش ندارم

من روی باز شد اره باز باشه مطمنن درد داره کاش باز نشه من تا دوماه درگیرش بودم اونم با دارو پماد بدبختی خوب پماد میخریدم ۴۰هزار

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون داره میفته نترس جذبی بوده

افتاده انگار بخیش

ولی دوطرفش بهم نچسبیده

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
دستن نزن بهشون  اول دستمال و بعدبا شسوار خودت خشک کن

اخه وسط اون همه خون چجوری میشه سشورار کرد که همه میگن....من نه ازم گذشته ولی واقعادمگه میشه؟

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر
2731
من روی باز شد اره باز باشه مطمنن درد داره کاش باز نشه من تا دوماه درگیرش بودم اونم با دارو پماد بدبخ ...

چجور بود دردتوت؟؟

یاد پاره شدن بخیه هام افتادم 

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
   یاد پاره شدن بخیه هام افتادم

اخ الهی عزیزم

اخه وسط اون همه خون چجوری میشه سشورار کرد که همه میگن....من نه ازم گذشته ولی واقعادمگه میشه؟

اول  با اب میشوری با دستمال ضربه ی خشگ میکنی بعد شسوار میکشی که کمال خشک شه

2740

منم هر دفه با سشوار خشک میکنم

سخت نیس ک

همینارو کامل زدم کلی سرم شستسو  رو روانم تاثیرگذاشته انگار لایه ریی بازه

عزیز الان چندروز زایمان کردی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیز الان چندروز زایمان کردی

ی هفته

اول  با اب میشوری با دستمال ضربه ی خشگ میکنی بعد شسوار میکشی که کمال خشک شه

عزیزم شما از کجا فهمیدی بازشدن؟؟

ی هفته

عزیز هرکی زایمان طبیعی کرده نباید شکمش سفت بشه بعدقرص چرک خشکن میخوری عفونت نکنن ،وقتی شکم سفت بشه فشارمیادروبخیه بخیه رو پاره میکنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
يعني ببين منو الان يك سال گذشته هنوز رو ايراني نميشينم  دست ك اصلاااا نميزنم  چه جوري بخ ...

طبیعی چرا بده؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706