2737
2739
عنوان

خانومایی ک زایمان داشتید بیاید خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 51 پست
طبیعی چرا بده؟

بد نيس وحشتناكه 

مثال نقص من همين استارتر 

ايشو خودشو ميشوره 

من حتي اب معمولي رو با فشار كم ميگرفتم 

خيليييييي ترسيده بودم 

هنوزم اثراتش رفع نشده كامل 

فقط بقيه رو اتماس ميكنم طبيعي نرن 

تازه من زايمان بي دردي بود كلا خواب بودم 

بخيه و برش ك كلا بيهوش 

از پنج تا ده سانتم كلا خواب 

ولي بعدش حالم خيلي بد بود 

درد نداشتم ولي 

عزیزم شما از کجا فهمیدی بازشدن؟؟

درد زیادی داشتم 

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد چرا بعضیا میگن زایمان طبیعی راحته😐

کجاش راحته اول درد زایمان بعد درد بخیه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2731
اره خیلی مزخرفه من ده ماه پیش زایمان کردم الان شانس گندم دومی هم باردارشدم همش غصه ام میگیره یاد زای ...

اولیت دختر یا پسر

2740
بعد چرا بعضیا میگن زایمان طبیعی راحته😐

هر کی گفته بلا نسبت زر زیادی زده من که تا دوهفته اجابت مزاج نکردم اینقد میترسیدم یبوست شدید گرفته بودم

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
هر کی گفته بلا نسبت زر زیادی زده من که تا دوهفته اجابت مزاج نکردم اینقد میترسیدم یبوست شدید گرفته بو ...

همه مثل هم نیستن عوضش من واسم خیلی راحت بود طبیعی بعد از سه هفته هم مقاربت داشتم و اینکا بعد از ده روز خم بخ یه هام کاملا ریخت و راحت شدم بستگی با مراقبت ها و اینکا مامات کی باشه هن داره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
همه مثل هم نیستن عوضش من واسم خیلی راحت بود طبیعی بعد از سه هفته هم مقاربت داشتم و اینکا بعد از ده ر ...

من که بیمارستان دولتی زایمان کردم خیلی وحشتناک بود تو 2 ساعت زاییدم ولی به غلط کردن افتادم فکر کن بیمارستانش به زن زائو برنج میدادن اب حمام سرد بود پرستار ها بداخلاق  انشالله ایندفعه میرم بیمارستان خوب من که بچه ام زردی داشت سه روز بیمارستان بودم بااون اوضاع بخیه هام ن غذای خوبی ن چایی خیلی افتضاح بود

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

استارتر خیلی مراقب خودت باش .تا ۲ ماه رو دسشویی فرنگی بشین تا وقتی بخیه هات نگرفتن ملین بخور .آروم راه برو 

اگر بخیه ها باز بشن بعدا موقع دسشویی رفتن سوزش خواهی داشت و کلا در عذابی 

همه مثل هم نیستن عوضش من واسم خیلی راحت بود طبیعی بعد از سه هفته هم مقاربت داشتم و اینکا بعد از ده ر ...

وای خوب شد که شما خیالم راحت کردین من بچه اولم سز شدم آخه سزارین فقط یه اسمی داره بخدا دردسرهاش صدپله ازطبیعی بیشتره 

خدایا شکر بابت همه نعمت هات💖💙💙💙
من که بیمارستان دولتی زایمان کردم خیلی وحشتناک بود تو 2 ساعت زاییدم ولی به غلط کردن افتادم فکر کن بی ...

منم دولتی زایمان کردم ماما گرفتم ک از شر پرستارا راحت شم خداییش حموم برد پد گرم گذاشت زیر دلم هیلی اروم بی حسی زد بخیه کرد ماساژ داد اصلا نذاشت کسی بیاد نزدیکم حموم اش ام اب گرم بود همه جا مثل ام نیست

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706