2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده😔این چه زندگیه

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 45 پست
خیلی جون کندم تو این ی ماه  من عاشقش بودم حتی ی روزم نمیتونستم بی خبر بمونم ینی وابستگی بیمارگ ...

بهت قووول میدم ی روز میرسه ک تنهاچیزی ک ازش یادته فقط اسمشه درهمین حد عشقولک بازیام درحد ی خاطره ازجوونی وخامی توذهنت میمونه همین....

گفتم ک بهت قول میدم...

توام قول بده ک ازفردا دوباره بخندی

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چقدشبیه همیم  منم یچیزیوتموم کنم انگار ک اصلاازاول وجودخارجی نداشته

بخدامنم اینجوری بودم

ولی نمیدونم این ادم چی تو خودش داشت عاشقش شدم😔

باورم نمیشد منی ک انقد مغرور بودم جلوش غرورمو له کردم هردفعه 

2731
بخدامنم اینجوری بودم ولی نمیدونم این ادم چی تو خودش داشت عاشقش شدم😔 باورم نمیشد منی ک انقد مغرور ...

خب پس خداروشکرحالا ک ایناروگفتی خیالم راحت شد ک قطعا فراموشش میکنی 

تمام سعیمو میکنم  ولی همه ش انگار ی غم بزرگ تو وجودمه 🙂

آفرین حتماسعیتوبکن 

اره عزیزم غمت عادیه غم ازدست دادن کسیه میدونم ولی اینم میدونم ک فراموش میشه خیالت راااااححتتت 

2738
جالب اینه ک میگ تو مقصر بودی تو باعث شدی ب خودکشی فک کنم و داشتی روانیم میکردی ولی من میدونم تقصیر ...

بخدامامان اون پسرب که میگم همین حرفاروبه منم زده بوداماباسیاست ازم دورش کردوزنش دادبااینکه عقدکرده بودبم پیام دادمن تورومیخوام گفتم پ اونوولکن گفت نمیشه تورم میخوام بعدواسه تلافی کردن وقت وبی وقت بش پیام دادم کاری کردم زنش بفهمه زنشم خودکشی کردومادرشم زنگ زدگریه وتهدیدبعداینکاردلم خیلی خنک شدوراحت فراموشش کردم بی خیال باباوقتی وارد ی زندگی خوب بشی امادرست تصمیم بگیری بدورازاحساسات می شینی به این روزات میخندی ومیگی خاک توسرم که چه الکی خودم زجردادم زرنگ باش خودتوجم جورکن حالاابن احمق بااون توشلواریش هیچ پوخی نیس اونونداشته باشه احساسم نداره هرجاانتن بده میره ی روزبه حرفام میرسی زندگی همینجوریش سخته تودیگه با ی موجودبی ارزش خرابش نکن انشالله خوشبخت بشی شک ندارم زندگی خوبی درانتظارته حسم هیچوقت بهم دروغ نمیگه😍😘

2706