2733
2739
عنوان

حالم خیلی بده😔این چه زندگیه

539 بازدید | 45 پست

یه سال و نیم با کسی دوس بودم ک لحظه لحظه های رابطمون پر از عشق بود ینی مامانم همه شب خالم میگف دیگ هیشکی مث اینا عاشق نیس ساعت ها باهم حرف میزدیم همه جا باهم خاطره داریم حتی شبا یواشکی میرفتیم بیرون و روزاعم ی روز درمیون بیرون بودیم بعد ی مدت کم کم سرد شد باهام توهینا بیشتر شد دعواها بیشتر شد و اخرم گف دیگ تمومش کنیم و نمیخواد صدامو بشنوه خیلی سخت بود خیلی بعدش فهمیدم همون روزی ک باهام بهم زد رف با ی دختر دیگ دیگ نابود شدم فقط خودزنی میکردم و کارم شده بود گریه و عین دیوونه ها نامه مینوشتمو باهاش حرف میزدم ی ماه گذشت من تازه اگروز باخودم کناراومدم و شمارشو شماره مامانشو هرکی ک بهش مربوط میشد پاک کردم اونوقت همین اشب بعد ی ماه بهم زنگ زد داغونم کرد احوال پرسی کرد و من فقط گریه میکردم اون دریغ از ی قطره اشک گف کجا برم ک یادت نباشم کجا برم ک باهم خاطره نداشته باشیم دلمو خون کرد وقطع کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تازه کناراومده بودم تقریبا 

تازه ی شب بود بدون گریه میخوابیدم بدون چک کردن اونو دختری ک باهاشه میگذروندم خدایااا

دارم دق میکنم اگ منو نمیخواد پس چرا اینجوری میکنه

عکسامونو فرستادو گف یادته اونجا اونکارو کردیم

داغونم من دیگ من سابق نمیشم😔من همه رویاو ایندمو با اون دیدم کل شهر باهاش خاطره دارم چطور فراموش کنم

2738

ولکن بابا منم مث تو شدم عزیز باز واس تو یک سال و نیمه مال من نزدیک ۴ سال بود ک بهم خیانت کرد 

نگاح نکن کح خیلی ساکتم بح وقتش برسح حرفای بحت میزنمکح معنیشو تو گوگل سرچ کنی:/😹🖕🏿🔞🖤⃟○━

عزیزم برای حاله دلت تو گروهم ختم صلوات میزارم ولی بدون احتمالا دوس دخترش دست رد زده به سینش فراموشش کن آزموده را آزمودن خطاست گلم

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

نمیدونم منتظری چی بشنوی 

فقط میتونم بگم ک بنظرمن

یاادم یکیو دوست داره یادوست نداره 

حدوسط نداره 

اون اگ دوست داشت میموندباهات 

حالا ک رفته تتففف کن توصورتش گمشه بره 

متاهل وصدالبته متعهد💍                             🧿
2706