2733
2734
عنوان

من دلم داره میترکه اشکام بند نمیاد برا حالم یه صلوات لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 113 پست

هر كس زیاد كند
خداوند نسبت به هر غصّه و اندوهى
گشایشى برایش قرار دهد و از هر تنگنایى
راه خروجى پیش پایش گذارد

اذکار و ادعیه معجزه آسا

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🖊 براے مهر و محبت زن و شوهر
به هم "آیه ۱۶۵ سوره بقره" را بر
شیرینے مثل خرما بخواند و بہ
همسرش بخوراند میان آنها
آشتے و محبت شدید
برقرار خواهد شد

مطالب بیشتر ↩️

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
اگه همسرتان هم نیامد خودتون برین،حتما راهکار می گن

چندباری رفتیم البته مسایل دیگه بی نتیجه بود فقط باید یکی دوتومن داشته باشی جلساتشونو بری پیدا نمیشه روانشناس خوب من که ندیدم  اینایی که رفتم اصلا راضی نبودم کاملا مشخص بود نمی‌دونم چیکار میکنم وگرنه خودم با اصل روانشناس مخالف نیستم

عزیز باید بری س ک س تراپی خوب،حتما مشاوره بگیر،اگه نشد خوب،باید روی خودت کار کنی،خودتو قوی کنی،مستقل بشی،ارزش هاتو بالاتر ببری بعد از روی منطق برای ایندت تصمیم بگیر،اصلا نا امید نشو،شما ارزشت بیشتره

🖊 براے افزایش مهر و محبت
آیہ ۳۰ از【سوره یوسف】را
۱۴ مرتبہ بر شڪر بخواند
و آن را بہ فرد مطلوب
بخوراند، میتواند در
شربت حل ڪند
و بخوراند

مطالب بیشتر ↩️

2738
چندباری رفتیم البته مسایل دیگه بی نتیجه بود فقط باید یکی دوتومن داشته باشی جلساتشونو بری پیدا نمیشه ...

حالا یه سوال نسبت به همه بی احساسه یا فقط به شما اینجوریه؟ با بچتون رابطه اش چطوره؟

🍃🍂 افزایش عشق همسر 🍃🍂

🖊 امام صادق (؏) ؛
هرڪس  خالصانه بر تلاوت
" سوره نساء" مداومت نماید
محبت همسرش به او زیاد شود 

ڪلیڪ ↩️

من توام یا تو منی  یعنی باورم نمیشه انگار که این تاپیک رو من زدم و دارم درد و دل میکنم با این ...

منم مشکلات دیگه دارم ازش سرد شدم ‌‌.من متنفرم از سیگارو قلیون اولش مخفی میکرد سیگار کشیدن شو بعد که فهمیدم و کلی بحث و جدلی گفت نمی‌کشم خلاصه طی این چهار سال کم کم روش باز شد  نیومد تو حموم دستشویی میکشید .بعد آخرین بحث چند شبه شبا ساعت دوازده مثال می‌ره بیرون می‌کشند میاد حااالم بد میشه نمیتونم تحملش کنم می‌دونه چقدر بدم میاد دیگه قشنگ علنی کرده واسه خودش

مگه میشه ی مرد یکسال نیم س ک س نداشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امکان نداره اصلا با عقل جور درنمیاد؟

لابد خود ا ر ض ا ی ی میکنه

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2706