2733
2739
عنوان

کسی می تونه زولپیدوم یا زاناکس جور کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 44 پست
همون داروخونه داره فقط که بدون نسخه نمیده من یه بار که خیلی حالم بد بود رفتم نداد بهم برخوردش ه ...

مسئله اینه من نسخع ندارم و حتما باید بخورم

سلام من دوست کسی به اسم 1negar هستم آیدیم نمیا فرجاد و اسم واقعی ایلیا بود و آکانتم تعلیق شد و اومدم اینجا باهاش حرف برنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زولپیدم میدن راحت حالا چرا بشدت نیازداری؟

خیلی به شدت به عنوان جایگزین نیاز دارم فقط چون من شبی نو جوونای معتادم اذیت می کنن؟ چون میگم که نسخه ندارم

سلام من دوست کسی به اسم 1negar هستم آیدیم نمیا فرجاد و اسم واقعی ایلیا بود و آکانتم تعلیق شد و اومدم اینجا باهاش حرف برنم
2731
خوب چرا ترک نمیکنی؟؟پسری؟؟

نمی دونن چی می کشی و هی می گن نکش....

بعد تو ی تاپیک می گم

2740
معتاد بودی قبلا؟؟ترک کردی مواد و الان اینو جایگزین میخوری؟؟

تقریبا

نه نمیدن مخصوصا‌ تو این اوضاع که پرسنل دارو خونه اعصاب هم ندارن

من باید به دارو خونه دست برد بزنم